Simpson Oyunları

Simpson oyunları oluşan geniş koleksiyonumuz, sevdiğiniz herhangi bir oyunu ücretsiz olarak test etmenizi ve dünyanın dört bir yanındaki ünlü çizgi filmlerin Amerikan ailesinin yanında size dağıtmanızı sağlar.

Simpson Oyunları

Simpson oyunları oluşan geniş koleksiyonumuz, sevdiğiniz herhangi bir oyunu ücretsiz olarak test etmenizi ve dünyanın dört bir yanındaki ünlü çizgi filmlerin Amerikan ailesinin yanında size dağıtmanızı sağlar. Bart'ın doğru bisikleti seçmesi veya giyinmesi için Homer'e yardım etmek istemeniz, Homer'ın Simpson ailesi ile resim yapması, şimdi eğlenmek ve arkadaşlarınızı bu maceranın içinde size katılmaları için davet etmek. Ücretsiz oyunlarımız, renklendirme görüntülerinden çekim yapmaya ve hatta Solitaire gibi oyun kartlarına kadar her yaş içindir.

Simpson oyunları size sürtük, yarış, bisiklet, bisiklet ya da bisikletle ateş etme, Bart ile kendinizi savunmayı, Lisa'nın doğru kıyafeti seçmesini, bulmaca çözmelerini ya da hazine avına katılmalarını sağlamayı öğrenir. Bunu bilgisayarınızın önünde yapmak çok kolay. Oyunun talimatlarına göre fareyi tıklayın ya da tuşlara bastıktan sonra Simpson ailesi ile birlikte büyük bir maceraya girin.