.io Oyunları

Io oyunları, dünyanın her yerinden oyuncularla online oyunlar, çok oyunculu oyunlardır. .Io alanı tabanlı oyunlar en popüler listeleri agar.io, slither.io, wings.io, vertix.io, vanar.io, supersnake.io, wormax haline gelmiş olanlar dahil, çarşı ve platform vardır. io, snake.io, wilds.io ve daha fazlası. Agario internette en popüler biri haline geldi, ancak snake.io ve slither.io gibi diğer tabanlı yılan aranır. Oyun Glor.io kendi kale veya klanı kurmak paralı ve korumaları eğitmek, bir domuzu ya da kurt eyer almak ve ün ve üstünlüğünü kazanıyor diğer oyunculara karşı mücadele.

Dünyadaki diğer tutkulu oyuncularla oyun oynayın. Shipo.io oyununda hazine aramak ve korsanlar ile savaşmak için Pasifik Okyanusu'na gidin.
Oyunların çoğu sadece fare ile veya fare ve klavye ile kontrol edilir, ancak kolay ve eğlenceli bir şekilde. Bazıları diğer anahtarları kullanacak ve açıklamasında her birini size bildirecektir.
Yeni .io oyunlar için .io alan adının kullanılması, io'nun anlamının girdi / çıktı olduğu gerçeğinden kaynaklanır. Matematikte, giriş / çıkış veya IO, bir bilgisayar ve dış dünya (gerçek bir adam) arasındaki iletişimdir.
Bu yüzden online IO oyunlarımızdan birini seç ve dünyadaki diğer oyuncularla oynamaya başla.

En popüler .io Oyunları hangileri?

Mobil telefonlar ve tabletlerde oynamak için en iyi .io Oyunları hangileri?

En yeni .io Oyunları hangileri?