Korku Oyunları

Kıyamet veya dünyanın sonu içeren bir şeyi test etmek ister misiniz? Eğer zombilerden veya kötülükten kurtulmak isteyenleri öğrenmek için çirkin, ama heyecan verici bir dünyaya girme cesaretine sahipseniz korku oyunları deneyin.

En Yeni
En yüksek puan alan
En Yeni
En fazla oynanan
Ghost Escape 3D
Ghost Escape 3DGhost Escape 3D
One Night at Flumpty's 2
One Night at Flumpty's 2One Night at Flumpty's 2
Five Nights at Freddys 1
Five Nights at Freddys 1Five Nights at Freddys 1

Korku Oyunları

Kıyamet veya dünyanın sonu içeren bir şeyi test etmek ister misiniz? Eğer zombilerden veya kötülükten kurtulmak isteyenleri öğrenmek için çirkin, ama heyecan verici bir dünyaya girme cesaretine sahipseniz korku oyunları deneyin. Jacko'nun cehennemden kaçmasına yardım edin, şehrin varoşlarındaki terkedilmiş karakoldan gizlenmeye bakın, perili zombi evinden veya sizi izleyen canavarlardan kaçın. Hala cesaretin var mı? Sonra çok cesur çocuklar için korkunç oyunların geri kalanını test edin.

Korku oyunları, cesur olanlar veya cesaretlerini test etmek isteyenler için mükemmeldir. Ağır durumlardan kaçınmak için klavyeyi veya fareyi kullanarak engelleri aşmak için iç kuvvetinizi keşfettiğinizden emin olun. Ekrandaki ipuçlarını kullanarak terör odasından kaçış yollarını arayın. Maskeli suikastçilerden kaç ve güvenli bir yere saklan. Bu durumlardan kurtulmak ve engellerin üstesinden gelmek için mantığınızı kullanın. Karakterlerimiz korkutucu ve sadece onlarla başa çıkmak zorundasın. Cesaretin var mı? Göster ve arkadaşlarına yapması için meydan oku! En çok kim olduğunu öğrenmenin tek yolu bu!