Masaüstü Oyunları

Iki Kişilik OyunlarıIki Kişilik
Boyalı OyunlarıBoyalı
Bilardo OyunlarıBilardo
Atari OyunlarıAtari
Puzzle OyunlarıPuzzle
Kelime OyunlarıKelime
Hafıza OyunlarıHafıza
Boyama OyunlarıBoyama
Kart OyunlarıKart
Satranç OyunlarıSatranç
Yetenek OyunlarıYetenek
Bulmaca OyunlarıBulmaca
Bejeweled OyunlarıBejeweled
Oyunlar Masaüstü Oyunları

Masaüstü Oyunları

ücretsiz emrinde kalacak oyunlar veya masaüstü oyunları rahatlatıcı isterseniz. Dame bilgisayarınızla birlikte oynarlar. Akıllı kazanmak için adet taşıyın. Dame bir oyuncu beyaz ve diğer kırmızı atanan iki oyuncu oyunudur. amaç diğer oyunculara parçaları çekebilmektir.
Biz Mahjong oyunları Mahjong adanmış amatör etkileyici bir koleksiyona sahip. Önce zaman biterse Oyunlar meyve, sebze veya çiçek bağlı mantığı bağlayın! hedef oyunları herhangi MahJong oyunu onlara çizilmiş ve diğer taşlar kapsamadığı aynı model ile ikişer ikişer onları ortadan tüm taşları ya da kaç kaldırmaktır olarak bağlanır.

Eğer oynamak strateji masaüstü oyunları oluşturmak ve eğlenmek öğrenmek, böylece masa oyunları mevcuttur. Bilgisayara karşı tavla oynamak ya da bir arkadaşınıza karşı, tuşları veya fare oyunları veya çevrimiçi oyunlar oyun seçebilirsiniz. Şimdi size yeni şeyler öğretmek için, eğlendirmek için tasarlanmış oyunların büyük bir koleksiyona sahip ve size çevrimiçi heyecan verici oyun göstermektedir. Sen satranç, mahjong öğrenebilirsiniz (klasik, meyve, çiçek, Çin işaretleri matematik küpleri, Kelt vb), bulmak ve görüntüleri aynı poker, solitaire, dama, tavla birleştirmeniz gerekir dikkat ve çalışkanlığıyla oyunlar . Sen bir seçim var!