Kaçış Oyunları

Geniş kaçış oyunları koleksiyonumuz, Sonic, Katja, Juliet, Ninja ve diğerleri gibi en sevdiğiniz karakterlere perili yerlerden ve yerlerden kaçmalarına yardım ederek tutkulu oyuncuların yeteneklerini ortaya çıkarma fırsatı sunar.

En Yeni
En yüksek puan alan
En Yeni
En fazla oynanan
Poppy Playtime 3
Poppy Playtime 3Poppy Playtime 3
Stealing the Diamond
Stealing the DiamondStealing the Diamond
Hapisten kaçmak
Hapisten kaçmakHapisten kaçmak
Oyunlar Macera Oyunları Kaçış Oyunları

Kaçış Oyunları

Geniş kaçış oyunları koleksiyonumuz, Sonic, Katja, Juliet, Ninja ve diğerleri gibi en sevdiğiniz karakterlere perili yerlerden ve yerlerden kaçmalarına yardım ederek tutkulu oyuncuların yeteneklerini ortaya çıkarma fırsatı sunar. Şimdi bir laboratuvardan veya perili bir evden kaçma, korkunç köpek yavrularının mağaradaki gizli gizemleri keşfetmelerine, kaçırılan Prenses Anna'yı kurtarmasına veya Prenses Juliet'in altın madeninden kaçmasına yardım etme şansınız var.

Kaçış oyunları kategorimiz ücretsizdir. Favori oyununuzu açmanız, yükü beklemeniz, oyunun başındaki talimatları okumanız, ancak oyundakiler en sevdiğiniz karakterlerin kaçmasına nasıl yardımcı olacağınızı bulmak için fareyi veya bilgisayarın tuşlarını kullanmanız yeterlidir. ormandan, odadan, kaleden, laboratuardan, hayvanat bahçesinden. Çıkış yolunu kimin bulduğunu, yenilmez şampiyonun kim olduğunu ve kaçış kategorisindeki bir bankayı soymak da dahil en iyi oyuncuyu bulmak için arkadaşlarınıza meydan okuyun.