Çocuk Oyunları

Artık sitemiz tarafından en sevdiğiniz karakterlerle birlikte sizi eğlendirmek, heyecan verici maceralara katılmak, büyülü bir dünyada, dikkat dağıtmak ve yeni şeyler öğrenmek için birçok çocuk oyunları sunulmaktadır.

En Yeni
En yüksek puan alan
En Yeni
En fazla oynanan
Shimmer and Shine: Nazboo Dragon Family Caper
Shimmer and Shine: Nazboo Dragon Family CaperShimmer and Shine: Nazboo Dragon Family Caper
Baby Panda Animal Farm
Baby Panda Animal FarmBaby Panda Animal Farm
Pocket Tower
Pocket TowerPocket Tower

Çocuk Oyunları

Artık sitemiz tarafından en sevdiğiniz karakterlerle birlikte sizi eğlendirmek, heyecan verici maceralara katılmak, büyülü bir dünyada, dikkat dağıtmak ve yeni şeyler öğrenmek için birçok çocuk oyunları sunulmaktadır. Şimdi, talimatları izlemeyi, gizli nesneleri aramayı, eğlenceli resimler oluşturmayı, sevilen karakterlerle renkli resimler çizmeyi ve yazdırmayı, önerilen oyunların gereksinimlerini çözmeyi, korsan paralarını toplamayı, giydirmeyi öğrendiğiniz eğitici oyunları test etme şansına sahipsiniz En sevdiğiniz karakterleri.

Çocuk oyunları, yaşına bakılmaksızın tüm kızlar ve erkekler, tutkulu oyuncular için harika bir seçimdir. Şansınız burada ve elbise tasarımcısı becerilerinizi sınamak, gizli sayıları bulmak, karmaşık bulmacaları veya hafıza oyunlarını çözmek, matematikle ilgili problemleri çözebilmek veya harfler ve formlar bulmak ile ilgili. Animasyon dizisindeki karakterlerle eğlenebilir, çiftliğe gidebilir, iç dekorasyon gibi yaratıcı etkinliklere katılabilir, yarışlara katılabilir, iş adamı olmak için hangi adımların olacağını öğrenebilirsiniz.