Friday Night Funkin | FNF Oyunları

O halde Friday Night Funkin oyunları bölümüne hoş geldiniz! Bu nefes kesici ritim arcade oyunu, gezegendeki yüz binlerce oyuncuyu büyüledi ve şu anda hayran ordusuna katılma riskiniz var! Oyun, birbirine aşık olan bir Kız Arkadaş kız ve bir Erkek arkadaş erkek arkadaşı etrafında gerçekleşir.

En Yeni
En yüksek puan alan
En Yeni
En fazla oynanan
Friday Night Funkin VS GUMBALL V1
Friday Night Funkin VS GUMBALL V1Friday Night Funkin VS GUMBALL V1
FNF Vs Ambush (Doors Roblox)
FNF Vs Ambush (Doors Roblox)FNF Vs Ambush (Doors Roblox)
Oyunlar Macera Oyunları Friday Night Funkin | FNF Oyunları

Friday Night Funkin | FNF Oyunları

O halde Friday Night Funkin oyunları bölümüne hoş geldiniz! Bu nefes kesici ritim arcade oyunu, gezegendeki yüz binlerce oyuncuyu büyüledi ve şu anda hayran ordusuna katılma riskiniz var! Oyun, birbirine aşık olan bir Kız Arkadaş kız ve bir Erkek arkadaş erkek arkadaşı etrafında gerçekleşir. Ama aşıkların yolunda sert bir baba Kız Arkadaş ve garip ve sıra dışı yaratıklardan oluşan bir ordu olacak. Oyuncular, Boyfriend'in her bir düşmanla müzikal bir düelloda savaşmasına ve sevgilisinin iyiliğini kazanmasına yardım etmek zorunda kalacaklar.

Friday Night Funkin'e yeni başlıyorsanız | FNF, o zaman orijinal oyunla başlamak en iyisidir. PC'de veya hatta Android'de oynayabilirsiniz. Ana şey, her müzikal savaş sırasında parmaklarınızın el becerisini ve tepki hızını göstermektir. 1 numara olmak için düşmanın arkasındaki ok kombinasyonlarını tekrarlamanız gerekir. Her yeni rakip ile notalar daha hızlı ve daha hızlı uçacak ve onları tekrarlamak o kadar kolay olmayacak. Ama çok havalı olacak! Orijinali avucunuzun içi gibi çalışmayı başardıysanız, en havalı "Friday Night Funkin" modları hizmetinizdedir. Orijinal oyundan şarkıların harika remixleri, yeni hayran şarkıları ve süper zorlu FNF tarzı modlar havalı sanatçılarını bekliyor!

Orijinal FNF kredisi:
ninja_muffin99 - Programlama
PhantomArcade3k ve kötüsk8r - SANATÇILAR
kawaisprite - MÜZİK
Kade Dev - Kade Motor
VE github kaynağına katkıda bulunan herkes.