Bahçe Oyunları

Bahçede vakit geçirmekten hoşlanıyor musunuz? Çiçeklerin bakımını öğrenmek ister misiniz? O zaman size bahçe oyunları işgalciler hakkındaki temel şeylerden çiçek satmaya kadar size yeni şeyler öğretmek için tasarlanmış bahçe oyunlarını öneriyoruz.

En Yeni
En yüksek puan alan
En Yeni
En fazla oynanan
Mini Farm 2
Mini Farm 2Mini Farm 2

Bahçe Oyunları

Bahçede vakit geçirmekten hoşlanıyor musunuz? Çiçeklerin bakımını öğrenmek ister misiniz? O zaman size bahçe oyunları işgalciler hakkındaki temel şeylerden çiçek satmaya kadar size yeni şeyler öğretmek için tasarlanmış bahçe oyunlarını öneriyoruz. Artık sadece çiçekleri nasıl seçeceğinizi, bakımı nasıl yapacağınızı öğrenmekle kalmayıp, aynı zamanda onları satarak para alarak işinizden de yararlanabilirsiniz. Çiçek dikmek ve toplamak eğlencelidir, ancak daha hızlı büyüdüklerinden onları daha hızlı toplarken dikkatli olun, hepsini toplamak ve puan kazanmak için bir plana ihtiyacınız var.

Eğitici ve eğlenceli bahçe oyunları, favori karakterleriniz, sevdiğiniz çiçekler ve rengarenk bir bahçede geçirdiğiniz her anın keyfini çıkarmak için ücretsiz olarak hizmetinizdedir. Bu oyunlar size bir oyunun mantığını öğretmek için tasarlanmıştır, çünkü önceden belirlenmiş bir plan yapmadan çiçek ekemez veya toplayamazsınız, aksi halde fazla mal sahibi olma riskini taşır ve zamanında satamazsınız. Arkadaşlarınızı toplayın ve büyülü, renkli, eğitici bir dünyada bizimle ve karakterlerimizle eğlenin. Bir bahçenin ilk adımlarını öğrendiğiniz bu maceraya başlayın.