Ev Oyunları

Ev oyunları, tüm tutkulu iç dekorasyon kızlarına eğlenmek ve dünyanın her yerinden en sevdiğiniz çizgi film karakterleri ile birlikte bir oda, bir kale, bir otel için doğru aksesuarları, mobilya ve renkleri seçmeyi öğrenmek için bir fırsat sunuyor.

En Yeni
En yüksek puan alan
En Yeni
En fazla oynanan
Dream Room Makeover
Dream Room MakeoverDream Room Makeover

Ev Oyunları

Ev oyunları, tüm tutkulu iç dekorasyon kızlarına eğlenmek ve dünyanın her yerinden en sevdiğiniz çizgi film karakterleri ile birlikte bir oda, bir kale, bir otel için doğru aksesuarları, mobilya ve renkleri seçmeyi öğrenmek için bir fırsat sunuyor. Ayrıca sevdiklerinizin kutusu da dahil olmak üzere, sevdiklerinizle birlikte dikkatinizi dağıtan ve doğru renkleri seçerek, ilginç bulduğunuz kutuları veya herhangi bir resmi boyayabilirsiniz.

Şimdi dekorasyon becerilerinizi test etmek için ev oyunları koleksiyonunuz var. Bebeklerin kutusunu, masasının evini, kalelerini, kuşların evini, gölde tatil evini ve hatta mantar evini dekore etmeyi seçebilirsiniz. Toto, Tweety, çizgi film kuklaları ve diğer birçok kişi ile birlikte, doğru süslemeleri seçerek eğlenebilirsiniz. Ayrıca siparişe ve temizliğe adanmış oyunlarımız var ve Noel Şatosu'nu süslemenin organizasyonel yeteneklerini görebilirsiniz. Bulmaca oyunları oynayabilir veya modern bir ev dekore edebilirsiniz. Oyunlarımız ücretsizdir ve farenizi veya bilgisayarınızın tuşlarını tıklayarak çok basit bir şekilde oynayabilirsiniz. Meydan okuyoruz. Kabul ediyor musun?