Ever After High Oyunları

Canavar Kukla Serisine paralel olarak geliştirilen bu Ever After High oyunları koleksiyonu sadece canavarları değil, masal masallarından ve güzel kızlardan esinlenen karakterleri de getiriyor.

En Yeni
En yüksek puan alan
En Yeni
En fazla oynanan
Fury of the Steampunk Princess
Fury of the Steampunk PrincessFury of the Steampunk Princess
Oyunlar Kız Oyunları Ever After High Oyunları

Ever After High Oyunları

Canavar Kukla Serisine paralel olarak geliştirilen bu Ever After High oyunları koleksiyonu sadece canavarları değil, masal masallarından ve güzel kızlardan esinlenen karakterleri de getiriyor. Sevimli, şık bebeklerle canlandırılmış dizileri seviyorsanız, şimdi Ever After High oyunlarını seçme ve saç stilini, makyajı veya eşleştirme kıyafetlerini seçerek modacılık tercihlerinizi göstermeyi öğreneceğiniz güzel, büyüleyici bir dünyayı keşfetme şansınız var. Blanc, Honey Swamp, Blue Lagoon ve hatta Dexter gibi bebekler.

Madeline Hatter sizi Ever After High oyunları seçmeye ve lezzetli kurabiyeler hazırlamasına, spa uygulamalarını izlemesine veya doğru makyajı seçmesine yardımcı olur. Ayrıca, artık bebeklerin evini dekore etme, onlarla temizlik yapma, tetris oynama veya en sevdiğiniz karakterlerle bir bilmeceyi çözme fırsatınız var. Hafıza kartlarını oynatabilir veya farklılıklar arayabilir, resimleri renklendirebileceğiniz oyunları seçebilir veya Buz Çağı kızları ile en sevdiğiniz bebekler arasındaki bir pastayı süslemek için rekabete cevap verebilirsiniz. Merak ediyorsanız, sezaryen doğum oyununu veya bir canavar bebeğinin nasıl yetiştirileceğini bile seçebilirsiniz.