Fark Bulma Oyunları

Fark bulma oyunları mükemmel seçimimiz, dikkatlerini, el becerilerini ve hafızalarını geliştirmek isteyen tüm çocuklar içindir.

En Yeni
En yüksek puan alan
En Yeni
En fazla oynanan
Noel 5 Farklılıkları
Noel 5 FarklılıklarıNoel 5 Farklılıkları
Oyunlar Yetenek Oyunları Fark Bulma Oyunları

Fark Bulma Oyunları

Fark bulma oyunları mükemmel seçimimiz, dikkatlerini, el becerilerini ve hafızalarını geliştirmek isteyen tüm çocuklar içindir. Oyunlarımız hem eğitici hem de eğlencelidir ve dünyanın dört bir yanındaki ünlü çizgi film serisinde sevdiğiniz karakterlerin görüntüleri arasındaki farkları tespit ederek yeteneklerinizi ve konsantrasyonunuzu test etme fırsatı sunar. Çocuklar için farklılıklar oyunları. Zamanlayıcı olmadan. Veya bilinen öykülerden resimler arasındaki farkları bulmak zorunda olduğunuz oyunlar.

Fark bulma oyunları önerimiz ücretsizdir. Kızlar ve erkekler, yaşlarına bakmaksızın, istedikleri oyunu seçip ücretsiz olarak test edebiliyorlar. Oyunların talimatları baştan çok açık. Yapmanız gereken tek şey, dikkatlice okumak, yapmanız gereken adımları, tıklanacak tuşları ezberlemek ve oyuna girmek için fareye tıklamak ve mevcut resimler arasındaki tüm farkları bulduktan sonra gereken puanları kazanmak. Çizgi film karakterleri ve diğerleri, onlarla oynamanızı ve eğlenmenizi bekliyor.