Bebek Köpekbalığı çok oyunculu oyun! Hadi gidip en güçlü köpekbalığı olalım!
BabyShark.io çok oyunculu bir iogame. Bu oyunda dev bir sualtı arenasında birbirini avlayan köpekbalıkları.

Daha küçük köpekbalığı avlayın ve daha büyük köpekbalıklarından kaçın. Büyümek için taşlar yiyin ve bir saldırı ya da kaçış başlatmak için güçlendirme kullanın.

Kontrol

  • Fareyi yönlendirmek için hareket ettirin
  • Artırmak için fare düğmesini basılı tutun
  • Boşluk çubuğu artırmak için de kullanılabilir

Nasıl oynanır
Daha büyük köpekbalıklarının sizi yemesine izin vermeyin! Daha küçük köpekbalıklarını avlamak veya köpekbalıklarına saldırmaktan kaçmak için boost kullanın.
Arttırmak, yediğiniz mücevherleri kaybetmenize neden olur ve köpekbalığınız küçülür. Takviyeyi sadece gerektiğinde kullanmak akıllıca olur.
Herhangi bir mücevher kaybetmeden sizinle aynı boyutta köpekbalıklarına çarpabilirsiniz. Bu, benzer boyuttaki köpekbalıklarını daha büyük köpekbalıklarına vurmak için kullanılabilir.
Haritanın kenarına çarpmaktan kaçının, köpekbalığınızı toza dönüştürür. Tehlikeli harita kenarı, başka bir köpekbalığını vurmayı başarırsanız avantajınıza kullanılabilir.

Köpekbalıklarının üzerinde kırmızı bir üçgen, çok yaklaşırsanız sizi yiyebilecek kadar büyük olduklarının bir uyarısı olarak görünecektir. Tehdit olabilmeniz için sizden% 50 daha fazla puan almaları gerekir.
Küçük köpekbalıkları için büyümek için bir ipucu, daha büyük köpekbalıklarına yakın yüzmek ve bunlardan biri yenilirse hazırlanmaktır. Yenilen köpekbalığından bazı mücevherleri yemek ve daha hızlı büyümek için bir şansınız var.

Oyun içi menüsünü açmak için sol üst köşedeki dişliye basılırsa, ses ve müzik ana menüde veya oyunda ayrı ayrı açılıp kapatılabilir.

Oynanış
0 puanla küçük bir köpek balığı olarak başlarsınız. Bu noktada 1 veya daha fazla puanı olan herkes tarafından yenilebilir. 0 puana sahip olmak, herhangi bir ceza vermeden yükselmene izin verir.
Köpekbalıkları, haritaya rastgele dağıtılan taşlar yiyerek puan ve boyut kazanır.
Bir köpekbalığı yenilirse, yediği yerin etrafındaki bir daireye topladığı tüm paraları düşürür. Dairenin boyutu köpekbalığının büyüklüğüne bağlıdır, yenen büyük bir köpekbalığı çevredeki köpekbalıklarının hızla büyümesi için harika bir fırsattır. Ancak aç köpekbalıklarıyla kalabalık olabileceğinden dikkatli olun.
Haritada iki tür mücevher vardır, 3 puan değerinde yuvarlak taşlar ve 10 puan değerinde balık şeklindeki taşlar.
Balık şeklindeki taşlar sadece bir köpekbalığı yendiğinde haritaya bırakılır. Yenen bir köpekbalığından atılabilecek maksimum miktar 500 balık şeklindeki değerli taştır.

Özelleştirme
Özelleştir menüsünde köpekbalığını kendin yap. En sevdiğiniz rengi seçin ve şapkalardan herhangi biriyle birleştirin.
Şapkanın vurgu rengi de köpekbalığınızı gerçekten benzersiz kılmak için özelleştirilebilir.

Şapkalar, denizi bir spartan, korsan, kral, oyuncu veya hatta bir viking dahil olmak üzere çok çeşitli köpekbalıkları olarak fethetmenize izin veriyor!

BabyShark.io eklendi .io Oyunları.