Komik solucanlar tekrar iş başında! Onlarla "Slitherio", "Wormate" ve "Wormaxio" oyunlarında tanışabilirsiniz. Bu adamlar eğlence hakkında çok şey biliyor ve kendi aralarında savaşmayı başarıyorlar. Baş döndürücü bir macera girdabına dalmak ve yeni bir io oyununun şampiyonu olmak ister misiniz? O halde solucan avına hoş geldiniz! "Worm Hunt.io", dünyanın her yerinden oyuncularla rekabet edebileceğiniz renkli bir çok oyunculu oyundur. Ve tüm bunlar gerçek zamanlı olarak!

Savaşa başlamak için üç moddan birini seçmeniz gerekiyor: zamana karşı deneme, sonsuz mod ve yakut ateşi. Time Attack modunda oyun, battle royale tarzında oynanacak. Maksimum sayıda düşman yılanını yok etmeli ve büyük bir kütle kazanmalısınız. Acele edin, çünkü arenanın alanı daralacak ve hayatta kalan son kişi kazanacak.

Sonsuz modda oyuncular ölümüne savaşacak. İlk başta, yılanınız küçük ve çevik olacaktır. Ama tatlı yedikçe, çekiciliğiniz büyüyecek ve büyüyecek ve uzayacak. Gözlerinizi dört açın ve düşmanlara dikkat edin. Rakipler bebeği kesmeye veya onu bir tuzağa çekmeye çalışacaklar. Daha fazla rakibi pes etmeyin ve ortadan kaldırmayın. Üçüncü modda oyuncular değerli yakutlar için savaşacaklar. Mümkün olduğu kadar çok taş toplamaya çalışın ve skor tablosunun zirvesine çıkın.

Worm Hunt.io eklendi .io Oyunları.