Braains-io, zombi tarafında veya insanda olduğunuz takım tabanlı bir io oyunudur.
Braains io'da hangi tarafı seçeceksiniz? Braains.io harika bir çok oyunculu hayatta kalma oyunudur - bir insan olarak başlarsınız, ancak diğer oyuncuları da bir zombiye dönüştürmeye çalışırsanız hemen bir zombiye dönüşebilirsiniz.
Tahmin edebileceğiniz gibi Braains bir zombi hayatta kalma oyunu ve eğlenceli bir demet! Her sunucu 50 oyuncuya kadar sahip olabilir, 1 zombi olarak başlar ve hedefleri insanları etiketleyerek enfeksiyonları yaymaktır. İnsanların hedefi elbette etiketlenmeden tüm maç süresinde hayatta kalmak zorundadır, ancak onları çalıştırmak zor, bu yüzden kendinizi diğer oyuncularla güvenli bir yere barikat yapmanız önerilir.

NASIL OYNANIR
Braains, zombi etiketinin harika bir versiyonudur, zombi olarak başlarsanız hedefiniz insanları etiketlemek ve onları zombilere dönüştürmektir, böylece yalnız değilsiniz. Başkalarına bulaştıktan sonra, tüm insanlara bulaşmak için avda size yardımcı olacaklardır. Harita içinde bu girişleri engellemek için giriş ve enkaz bulunan birkaç bina var, bunu göz önünde bulundurun ve çok mutlu olmayacakları için barikatlı evlerde güvenli bir şekilde oturan takım arkadaşlarınızı yanlışlıkla mahkum etmemeye çalışın. Bu oyunda başarılı olmak için takım çalışması bir zorunluluktur, işbirliği yapan ve bir girişi engelleyen birden fazla insanınız varsa hayatta kalma şansınız çok daha yüksektir, bu yüzden bunu aklınızdan çıkarmayın!

KONTROLLERİ
Braains.io büyük bir etiket oyunu olduğundan, saldırılara veya süslü güçlere ihtiyaç yoktur, karakteriniz WASD tuşlarını kullanarak kontrol edilir ve insanları sadece onlara doğru yürümek için kontrol eder.

Braains.io eklendi .io Oyunları.
Controls
×