Bugün io oyunları bölümümüze yeni bir ek daha ekliyoruz: Sharkz.io. Küçük bir köpekbalığı olarak başlıyorsunuz ve seviye atlayıp büyümek için diğer balıkları yemelisiniz. Seviye atladığınızda bazı güzel yükseltme seçenekleri elde edersiniz. HP'niz kritik olduğunda, yüzme hızınızı artıracak agresif bir moda geçebilirsiniz. Agresif mod, yeteneği öğrendikten sonra manuel olarak da tetiklenebilir. Küçük bir ipucu: önce kalamar için gitmeye çalışın çünkü bu kolay bir hedeftir ve size saldırmaz.

SharkAttack.io eğlenceli bir arena oyunudur. Herkes denizde bol balık olduğunu söylemeyi sever ama bahsetmedikleri şey bu balıkların çoğunun kısır olmasıdır. Hızlı olduğunu düşünebilirsin, büyük ve güçlü olduğunu düşünebilirsin ama bilge bir yaşlı Jedi bir keresinde şöyle dedi: "her zaman daha büyük bir balık var." Belki daha büyük balıkların siz olacağınız sabır, pratik ve beceri ile.
SharkAttack.io'da ya büyüksünüz ya da ölüsünüz. Plankton ve daha küçük bottow konut balıklarını gevşeterek boyutunuzu ve hızınızı artırın, ardından aşağı doğru ilerlemek ve diğer oyuncuları yutmak için artan boyutunuzu kullanın. Bu 2 boyutlu arena oyununda köpekbalığı yiyen bir köpekbalığı dünyası. Bu destansı çevrimiçi çok oyunculu oyunda zekanızı, reflekslerinizi ve biraz şansınızı sudaki en büyük köpekbalığı olmak için kullanın. Denizdeki diğer tüm köpekbalıklarına karşı savaşırken köpekbalığını büyütmeye çalış. Liderlik tablosundaki en büyük köpekbalığına doğru büyümeye çalışırken küçük köpekbalıklarını yiyin. SharkAttack.io ile iyi eğlenceler

Kontroller:

  • Hareket etmek için fare düğmesini tıklayın ve basılı tutun!
  • Seviye atlamak için görünen simgeleri tıklayın. (klavye 1,2,3,4 de çalışır!)
  • Daha büyük köpekbalıkları, engellerden kaçının ve olabildiğince çok planktonu yutmaya çalışın
Shark Attack.io eklendi .io Oyunları.
Controls
×