×
9
Chibi Hero Adventure
Zombi
Chibi Hero Adventure
Mine Shooter: Huggy's Attack!Mine Shooter: Huggy's Attack!Hacker vs Noob: Monster SchoolHacker vs Noob: Monster SchoolTank Zombies 3DTank Zombies 3DCrazy M1neWorldCrazy M1neWorldZombie Mission 4Zombie Mission 4Anti-zombi lokomotifAnti-zombi lokomotifCrazy Pixel WarfareCrazy Pixel WarfareMonster ReformMonster ReformZombie Mission 3Zombie Mission 3Zombie SlasherZombie SlasherPixel Zombie SurvivalPixel Zombie SurvivalTank Smash Zombie HighwayTank Smash Zombie HighwayStupid ZombiesStupid ZombiesZombie Mission 5Zombie Mission 5Biohazard Z WarBiohazard Z WarExiled ZombiesExiled ZombiesRanger vs ZombiesRanger vs ZombiesZombie Outbreak ArenaZombie Outbreak ArenaZombieHunter.IOZombieHunter.IOZombie DisasterZombie DisasterNightwalkers.ioNightwalkers.ioSupercars Zombie Driving 2Supercars Zombie Driving 2Combat Pixel Vehicle ZombiesCombat Pixel Vehicle ZombiesZombeat.ioZombeat.ioZombie Mission 8Zombie Mission 8NOOB VS 1000 FREDDYSNOOB VS 1000 FREDDYSSantaCraftSantaCraftNoob VS Evil GrannyNoob VS Evil GrannyGun War Z2Gun War Z2Zombi çiftliğe saldırıyorZombi çiftliğe saldırıyorNoob Miner: JailbreakNoob Miner: JailbreakCastle Monster html5Castle Monster html5Rich Shopping 3DRich Shopping 3DVikingsVikingsMaster Chens Labyrinth: NinjagoMaster Chens Labyrinth: NinjagoRocket StrikeRocket StrikeVahşi Batı'da Ruh ve Jane macerasıVahşi Batı'da Ruh ve Jane macerasıMoana: Kakamora KaosMoana: Kakamora KaosVote for GumballVote for GumballHacker vs Noob: Monster SchoolHacker vs Noob: Monster SchoolTheme Park RushTheme Park RushIsland Of The DamnedIsland Of The DamnedSuper Titans Go Teen GamesSuper Titans Go Teen GamesElena of Avalor: Adventures in AvalorElena of Avalor: Adventures in AvalorCar Eats Car: Sea AdventureCar Eats Car: Sea AdventureBen 10: Escape RouteBen 10: Escape RouteDoktor ArtıDoktor ArtıAdem ve Havva 3Adem ve Havva 3The Last SurvivorsThe Last SurvivorsLadybug Temple RunLadybug Temple RunSalyangoz Bob 8Salyangoz Bob 8Herobrine vs HackerHerobrine vs HackerBuz Kız ve Yangın BoyBuz Kız ve Yangın BoyAmong Us 3DAmong Us 3DIdle Warrior TalesIdle Warrior TalesSofya - deniz kızı maceralarıSofya - deniz kızı maceralarıSuperhex.ioSuperhex.ioDanger DashDanger DashPirates of VoxelPirates of VoxelStickman Escape SchoolStickman Escape SchoolFire Dragon AdventureFire Dragon AdventureOutfit Love QueenOutfit Love QueenBob hırsız 4Bob hırsız 4Barbie Dolphin Magic RescueBarbie Dolphin Magic RescueZombie Mission XZombie Mission XMerge DreamsMerge DreamsKereste çukuru hikayesiKereste çukuru hikayesiAdventure Finn and JakeAdventure Finn and JakeMetal Army War: RevengeMetal Army War: RevengeHeist Thief Robbery 3DHeist Thief Robbery 3DMini FarmMini FarmScooby Doo perili evdeScooby Doo perili evdeUgi Bugi & Kisiy MisiyUgi Bugi & Kisiy MisiyFashion UniverseFashion UniverseNoob vs Pro 3Noob vs Pro 3Mergest KingdomMergest KingdomBridal RushBridal RushUphill Rush 12Uphill Rush 12Crafty MinerCrafty MinerStar Wars Rogue One: Boots on the GroundStar Wars Rogue One: Boots on the Ground

Kontrol edin ve renkli dünyada bir yolculuğa kahraman ile kurtarmak. Mario dünyasına benziyor, ayrıca altından atlarsanız paraların atılabileceği platformlar da var. Bir düşmanla karşılaşırsan, ona çelik yıldız fırlat - bu kahramanın tek silahı. Ve birçok düşman ve esas olarak iskeletler ve zombiler olacak.
Chibi Hero Adventure bir 2D platform oyunudur. Süper Mario oyunları hissi ile arcade oyunu oyna. Shuriken ile düşmanlara karşı savaşın. Sikke, kalp, shurikens ve yıldız toplamak. Her seviyede 3 yıldız ile bitirin.

Ninja evrensel bir oyun karakteri. Oyunda ise, sayısız düşman, engel ve ilginç yerlerle heyecan verici maceralar bekliyoruz. Oyun Chibi Kahraman Macera bir istisna olmayacak ve güzel graphycs ile sizi memnun edecek. Kontrolü ele alın ve renkli dünyada bir yolculuğa kahraman olarak oynayın. İyi eğlenceler.

Chibi Hero Adventure eklendi Zombi Oyunları.
Korsan OyunlarıKorsan
RPG OyunlarRPG Oyunlar
Silah OyunlarıSilah
Robot OyunlarıRobot
Savaş OyunlarıSavaş
Tabanca OyunlarıTabanca
Uzaylılar OyunlarıUzaylılar
Aksiyon OyunlarıAksiyon
Dövüş OyunlarıDövüş
Erkek OyunlarıErkek
Avcılık OyunlarıAvcılık
Vampir OyunlarıVampir
Cadılar Bayramı OyunlarıCadılar Bayramı
3D Nişan Oyunları3D Nişan
Canavar Kamyon OyunlarıCanavar Kamyon