22
8,7 / 10

FPS Shooter 3D City Wars

Silah

Battleboats.ioBattleboats.ioWestern:InvasionWestern:InvasionAgent 77Agent 77Moon Clash HeroesMoon Clash HeroesZombie Survival ShooterZombie Survival ShooterLast War:SurvivalLast War:SurvivalTime ShiftingTime ShiftingGalactic Alien MarsGalactic Alien MarsKeskin nişancı misyonuKeskin nişancı misyonuLos Angeles Stories VILos Angeles Stories VIGTA MinecraftGTA MinecraftSniper Elite 3DSniper Elite 3DTeröristler tarafından yakalanan rehineleri kurtarınTeröristler tarafından yakalanan rehineleri kurtarınRooftop ShootersRooftop ShootersMad City: Joker 2Mad City: Joker 2SuperCTFSuperCTFHobo 2Hobo 2Soldiers 6 - World War ZSoldiers 6 - World War ZTrevor 2 Moneytalks Mad CityTrevor 2 Moneytalks Mad CityFPS Ajansı: orman misyonuFPS Ajansı: orman misyonuCrazy Strike ForceCrazy Strike ForceGunzer.ioGunzer.ioRoyale Dudes.ioRoyale Dudes.ioSpecial Forces Dust 2Special Forces Dust 2Blocky SiegeBlocky SiegeDesire IODesire IOSoldier Of The Homeland : SaharaSoldier Of The Homeland : SaharaArena Zombie CityArena Zombie CityShootup.ioShootup.ioAgent JAgent JWheely 8Wheely 8Clash of OrcsClash of OrcsUzay gemileri ile uzay yarışıUzay gemileri ile uzay yarışıBackyard Parking Car SimBackyard Parking Car SimMonster Truck Water Surfing: Truck Racing GamesMonster Truck Water Surfing: Truck Racing GamesOne EscapeOne EscapeIdle Arks: Sail And Build 2Idle Arks: Sail And Build 2Araba vs polisler 2Araba vs polisler 2Robot Ring Fighting Robot Ring Fighting Sahil topları Match 3Sahil topları Match 3Kar küreme kamyonu sürücüsü simülatörüKar küreme kamyonu sürücüsü simülatörüStreet Fighter IV Champion EditionStreet Fighter IV Champion EditionKaptan Amerika Hydra organizasyonuna saldırıKaptan Amerika Hydra organizasyonuna saldırıTreasure HuntersTreasure HuntersCar Driving Stunt GameCar Driving Stunt GameCrowd EnhanceCrowd EnhanceBuild Your AquariumBuild Your AquariumLos Angeles Stories VILos Angeles Stories VIIncredible BoxIncredible BoxEv.ioEv.ioParaşüt uçuşuParaşüt uçuşuRailway Runner 3DRailway Runner 3DAmong Us: The Squid Game 2 oyuncuAmong Us: The Squid Game 2 oyuncuPUBG PixelPUBG PixelGrand StoryGrand StoryAbandoned LabAbandoned LabMinecraft MarioMinecraft Mario%100 Kurt%100 KurtArmy Machine Transporter TruckArmy Machine Transporter TruckAngry GranAngry GranFNAF UCN Jumpscare SimulatorFNAF UCN Jumpscare SimulatorSniper Simulator OnlineSniper Simulator OnlineFNaF WorldFNaF WorldMiner DashMiner DashTank Battle HtmlTank Battle HtmlFriday Night Funkin + Hatsune MikuFriday Night Funkin + Hatsune MikuOrtaçağ OkçusuOrtaçağ Okçusu3D Racing Extreme3D Racing ExtremeHula Hoops RushHula Hoops RushSquid Game Stacky MazeSquid Game Stacky MazeOkul otobüsü sürüş simülatörüOkul otobüsü sürüş simülatörüElement EvolutionElement EvolutionMoney Rush 3DMoney Rush 3DKingdom Tower DefenseKingdom Tower DefenseZombie Clash 3DZombie Clash 3DSpecial StrikeSpecial StrikeTREVOR VIITREVOR VIIType SpinType SpinBlocky SnakesBlocky SnakesPirates of VoxelPirates of Voxel

Fps atıcı 3d şehir savaşları sen ve ekibinin teröristlere karşı mücadele etmek en heyecan verici ve zorlu first-person shooter (fps) oyunudur. Tereddüt etmeye zaman yok, terör örgütlerini sökmek için gerçek harekete geçin!
Evet, sivillerin varlığı nedeniyle kentte tam haklara sahip düşmanlıklara liderlik etmek tehlikelidir, ancak bizim durumumuzda endişelenmenize gerek yok, olacak her şey uzun süredir sıradan sakinlerin olmadığı bir bölgede. saati. ! Bu, elbette gangster soyguncularıyla dolu sokaklarda hayatta kalabilmenizin gerçekten "sıcak" olacağı anlamına gelir.
Dövüşten önce, kendini donatmalısın ve her şey zırh ve cephanenin geri kalanı ile açıksa, o zaman silahlarla fazla değildir. Bizim savaşçımız büyük olasılıkla bir şehir polisi savaş birimidir, aynı zamanda sadece silahları da yoktur, ama bize tek bir silah sağlarlar. Belki de bu, suçluların zırhlı takım elbise giymemesi veya belki de silahın izin verilen tek silah olduğu içindir. Ancak, şehir sakinlerinin güvenliği için savaşarak, AK-47 saldırı tüfeği gibi daha güçlü ve daha hızlı silahlar satın alabileceksiniz ve biraz tasarruf ederseniz, tırmanabileceğiniz bir keskin nişancı tüfeği satın alabilirsiniz. en uzun. bina ve nişan al. Suçluları yok etmenin bu yöntemi sizin için en güvenli olanıdır, sadece arkanızı gizler!

FPS Shooter 3D City Wars eklendi Silah Oyunları.