PixelForces.io zorlu bir 3D çekim online oyun.
Pixelforces.io ücretsiz bir arena savaş oyunudur. MTV'nizi ister misiniz? Bunun için savaşmaya istekli misin?

Asker yükleyin çünkü Pixelforces.io sadece değerini kanıtlamak için en iyi fırsatın olabilir. Bu, pikselli oyuncuların yarışma boyunca yollarını patlatmak için 5 farklı silah kullanacakları bir arena savaş oyunudur.

Tetik parmağınızı sabit tutun ve gözlerinizi soyun. Kimsenin sizi yakalamasına ve her zaman önce ateş etmesine izin vermeyin. Bu oyun beş tam yüklü silahla başlar. Harita üzerinde cephane ve atılan silah aramaya gerek yok. İhtiyacınız olan her şey verilecek ve diğer oyuncularla aynı fırsatlara sahip olacaksınız.

 Oyundaki silahlar bir roketatar, bir Uzi, bir Glock, bir keskin nişancı tüfeği ve bir pompalı av tüfeğidir. Her silahın kendine özgü avantajları ve dezavantajları vardır. Örneğin, bombaatar anında öldürür. Ancak yeniden yüklemek birkaç saniye alır ve hedefe çok yakınsanız sizi de öldürür.

 El bombası fırlatıcısını etkili bir şekilde kullanmak için çekimlerinizi dikkatli bir şekilde seçmeniz gerekir. Uzi atış başına çok az hasar verir, ancak size bir ton mermi püskürtme yeteneği sunar. Bu örtü yangını ve spreyler ve dualar için iyidir.

TALİMATLAR

  • Karakterinizi harita üzerinde hareket ettirmek için W, A, S, D ve Ok Tuşlarını kullanın.
  • Sol fare düğmesi patlar, sağ fare düğmesi hedefler.
PixelForces.io eklendi .io Oyunları.
Multiplayer OyunlarıMultiplayer
Yılan OyunlarıYılan
Silah OyunlarıSilah
Tank OyunlarıTank
Savaş OyunlarıSavaş
Aksiyon OyunlarıAksiyon
GTA OyunlarıGTA
3D Nişan Oyunları3D Nişan
Street Fighter OyunlarıStreet Fighter
Counter Strike OyunlarıCounter Strike
Hayatta Kalma OyunlarıHayatta Kalma
Piksel OyunlarıPiksel
MMORPG oyunlarıMMORPG oyunları