×
7
Koşu
Noob VS. Choo-Choo Charles
Minecraft CountMinecraft CountTOMB RUNNERTOMB RUNNERNinja EscapeNinja EscapeStreamer Fashion RunStreamer Fashion RunQueen Run 3DQueen Run 3DAngry Gran Run JapanAngry Gran Run JapanFun Race 3DFun Race 3DCrazy Runner in CityCrazy Runner in CityCatwalk Girl ChallengeCatwalk Girl ChallengeNoob Mommy Escape ParkourNoob Mommy Escape ParkourDreamy Wedding RushDreamy Wedding RushGirl Fun RaceGirl Fun RaceDessert StackDessert StackHero Transform RunHero Transform RunChocolate FactoryChocolate FactoryParkour Block 2DParkour Block 2DZodiac RunnerZodiac RunnerMoney Rich LoverMoney Rich LoverStreamer RushStreamer RushHula Hooping RunHula Hooping RunSubway Surfers: New YorkSubway Surfers: New YorkBridal RushBridal RushSauna RunSauna RunTwerk Race 3DTwerk Race 3DMonster Card BattleMonster Card BattleShower Run 3DShower Run 3DParkour GoParkour GoCatwalk Queen Run 3DCatwalk Queen Run 3DWhat a Leg 2 PlayerWhat a Leg 2 PlayerRun Rich 3DRun Rich 3DNoob vs Pro: Castle DefenceNoob vs Pro: Castle DefenceNoob Nightmare ArcadeNoob Nightmare ArcadeCube MineCraft OnlineCube MineCraft OnlineBlocky RoadsBlocky RoadsPrison Noob vs ProPrison Noob vs ProNoob vs Zombie SurviveNoob vs Zombie SurviveMinecraft UnblockedMinecraft UnblockedMinecraft'ın Farklılıklarını Bulma ResimleriMinecraft'ın Farklılıklarını Bulma ResimleriParkour Block 2DParkour Block 2DBloxd.ioBloxd.ioNoob: Lumberjack SimulatorNoob: Lumberjack SimulatorNoob Steve ParkourNoob Steve ParkourCombat Pixel SWAT & ZombiesCombat Pixel SWAT & ZombiesNoob vs Pro: Stick WarNoob vs Pro: Stick WarNoob: Among Us CraftNoob: Among Us CraftNubic Boom CrusherNubic Boom CrusherNoob DestroyerNoob DestroyerHacker vs Noob: Monster SchoolHacker vs Noob: Monster SchoolMr. Noob vs ZombiesMr. Noob vs ZombiesBloxdHop.ioBloxdHop.ioNoob: Tower DefenseNoob: Tower DefenseVoxiom.ioVoxiom.ioSlitherCraftioSlitherCraftioNoob vs Zombies - Forest biomeNoob vs Zombies - Forest biomeKlasik Minecraft çevrimiçiKlasik Minecraft çevrimiçiBlock City WarsBlock City WarsMinecraft WarsMinecraft WarsLego MinecraftLego MinecraftTeen Titans Go MinecraftTeen Titans Go MinecraftMine TapMine TapMinecraft Earth SurvivalMinecraft Earth SurvivalBlock Craft 2Block Craft 2Noob vs Pro 4 Lucky BlockNoob vs Pro 4 Lucky BlockCraft RunnerCraft RunnerMonster School ChallengesMonster School ChallengesMinecraft Apple ShooterMinecraft Apple ShooterWinter CraftWinter CraftDoomcraftDoomcraftNoob in Monster WorldNoob in Monster WorldSuper Mario CraftSuper Mario CraftNoobWarsNoobWarsMan or MonsterMan or MonsterMonster School 2Monster School 2SantaCraftSantaCraftRainbow Friends EscapeRainbow Friends EscapeRich Vs ZombiesRich Vs ZombiesNoob Hero: AdventureNoob Hero: AdventureNinja PvP: Mistik yumurta bulNinja PvP: Mistik yumurta bulSteveman and AlexwomanSteveman and AlexwomanMinecraft Endless RunnerMinecraft Endless Runner
Macera Oyunları Koşu Oyunları Noob VS. Choo-Choo Charles

"Newbie vs. Choo-Choo Charles", ana karakterin bir şekilde Minecraft dünyasına giren korkunç bir canavardan kaçmasına yardım etmeniz gereken sonsuz bir hayatta kalma koşu oyunudur! Ama peşinden koşmanın kolay olacağını sanıyorsan çok yanılıyorsun. Dev bir örümceğe benzeyen bu eklembacaklı yaratık, yalnızca büyük bir hıza değil, aynı zamanda müthiş bir silah cephaneliğine de sahiptir. Bu yüzden, bu kana susamış trenin bir sonraki kurbanı olmamak için son derece dikkatli olun ve düşman saldırılarından kaçının!

Çeşitli engellerle çarpışmaktan kaçınırken geriye bakmadan ileri doğru koşun. Periyodik olarak, Charles sizi anında hareketsiz bırakabilen roketler atacak veya kalın, yapışkan sıvı tükürecek. Ancak başarısız olsanız bile, ölümcül maratonunuza devam etmek için tek seferlik bir canlanma kullanın! Zombiler, iskeletler, golemler ve hatta Endermenler gibi diğer benzersiz karakterlerin kilidini açmak için elmasları toplayın! Çöller, şehirler, ormanlar, denizler ve Nether dahil olmak üzere yeni harika yerlere erişimin kilidini açın. Arkadaşlarınızla yarışın, mümkün olduğu kadar çok mesafe kat edin ve şaşırtıcı rekorlar kırın!

Noob VS. Choo-Choo Charles eklendi Koşu Oyunları.
Minecraft OyunlarıMinecraft
Atlama OyunlarıAtlama
Platform OyunlarıPlatform
Araba OyunlarıAraba
Silah OyunlarıSilah
Motocross OyunlarıMotocross
Uçuş OyunlarıUçuş
.io Oyunları.io
Among Us OyunlarıAmong Us
KoGaMa OyunlarıKoGaMa
Parkur OyunlarıParkur