×
209
Smashers.io
.io
Smashers.io
Chompers.ioChompers.ioShark Attack.ioShark Attack.ioSnowball.ioSnowball.ioSlither Dragon ioSlither Dragon ioBattleboats.ioBattleboats.ioShoter ioShoter io1v1.lol1v1.lolMiniGiants.ioMiniGiants.ioDragons.roDragons.roDoomz.ioDoomz.ioSnowHeroes.ioSnowHeroes.ioToilet FightToilet FightTyran.ioTyran.ioKugeln.ioKugeln.ioGolfRoyale.ioGolfRoyale.ioGartic.ioGartic.ioRoyale Dudes.ioRoyale Dudes.ioRaid.landRaid.landAlien Invaders.ioAlien Invaders.ioCarHit.ioCarHit.ioPixelForces.ioPixelForces.ioMortar.ioMortar.ioPie.aiPie.aiBrawlGuys IOBrawlGuys IODragon.ioDragon.ioSwordz.ioSwordz.ioPaperanimals.ioPaperanimals.ioDevast.ioDevast.ioBrutal.ioBrutal.ioJamir ioJamir ioNoob VS. Choo-Choo CharlesNoob VS. Choo-Choo CharlesCity Building SimulatorCity Building SimulatorTropical MergeTropical MergeBebek Hazel Domates yetiştiriciliğiBebek Hazel Domates yetiştiriciliğiHury.ioHury.ioMinecraft Steve Hook AdventureMinecraft Steve Hook AdventureUnicorn Food Fashion MakerUnicorn Food Fashion MakerUnikitty Hafıza oyunuUnikitty Hafıza oyunuRoyal SocietyRoyal SocietyEnthusiast Drift RivalsEnthusiast Drift RivalsMickey and Minnies UniverseMickey and Minnies UniverseLifetime RunLifetime RunReal Car Parking Drive 3DReal Car Parking Drive 3DDownhill ChristmasDownhill ChristmasWaterpark Slide RaceWaterpark Slide RaceToca Life: SchoolToca Life: SchoolUzayda SavaşUzayda SavaşSuper Wings JigsawSuper Wings Jigsaw Craft World Craft WorldStars Brawl Guys.ioStars Brawl Guys.ioBus & Subway SurfersBus & Subway SurfersAmong Us: Who is Impostor?Among Us: Who is Impostor?Çarpışan arabaÇarpışan arabaPixel Car Crash Demolition V1Pixel Car Crash Demolition V1Bffs Fall Fashion TrendsBffs Fall Fashion TrendsSweet Baby Girl Summer CleanupSweet Baby Girl Summer CleanupVera Towers 2Vera Towers 2Pet Trainer DuelPet Trainer DuelSuper Titans Go Teen GamesSuper Titans Go Teen GamesMasha and the Bear: MeadowsMasha and the Bear: MeadowsWormate SweetnessWormate SweetnessRonaldo nun kafasıyla Spor FutboluRonaldo nun kafasıyla Spor FutboluPrenses Sofia Çamaşır yıkama günüPrenses Sofia Çamaşır yıkama günüSonic The Hedgehog 2Sonic The Hedgehog 2Car Eats Car: Sea AdventureCar Eats Car: Sea AdventureAdventures of Paddington Family BreakfastAdventures of Paddington Family BreakfastPolice Panda RobotPolice Panda RobotLOLBeans.ioLOLBeans.ioSürprizlerle Among Us YumurtalarSürprizlerle Among Us YumurtalarPixel Hunting.IOPixel Hunting.IOTroll MartTroll MartGrandma Recipe Apple PieGrandma Recipe Apple PieSteven Universe Watch Your Step StevenSteven Universe Watch Your Step StevenTemple of the Monkey BirdTemple of the Monkey BirdDoktor Dottie ve tehlikeli virüsDoktor Dottie ve tehlikeli virüsDoc HoneyBerry Puppy SurgeryDoc HoneyBerry Puppy SurgeryBalıkçılık çılgınlığıBalıkçılık çılgınlığıNoob vs Pro: Stick WarNoob vs Pro: Stick WarNinjago spinjitzu fruit ninjaNinjago spinjitzu fruit ninjaPijamaskeliler: Starlight SprintPijamaskeliler: Starlight Sprint

Smashers.io, BÜYÜK bir çekiçle silahlanmış olarak savaş alanına girdiğiniz yeni bir eğlenceli io oyunudur. Tüm düşmanlarını parçala! Kazanın ve sonraki daha zor ve daha güçlü savaşlarda yer alın! Kurallar hiç bu kadar basit olmamıştı: sadece diğer dövüşçüleri parçala ve vurulma! Son io kurtulan kazanan olur!

Savaş alanına gitmeden önce, yeni bir benzersiz kahraman yaratmak için 2 rastgele nesneyi bağlamanız gerekiyor. İlk başta, size sadece bir karakter sunulacak. Ancak yakında Deadpool, Robocop, Wolverine, Captain America, Superman ve diğerleri dahil olmak üzere animasyon dizilerinden, filmlerden ve çizgi romanlardan bir dizi popüler karakterin kilidini açabileceksiniz. Kendinizi, ağır çekicinizle mümkün olduğunca çok sayıda rakibi mühürlemeniz gereken küçük bir arenada bulacaksınız. Bu, hızlı bir şekilde büyümenize ve diğer rakiplere göre önemli bir avantaj elde etmenize olanak tanır. Savaş, tek bir kurtulan kalana kadar devam edecek. Her savaşı kazanın ve yeni silahlar elde etmek için altın para kazanın. Önünüzde 8 muhteşem yer var, örneğin: bir kış ormanı, bir çöl, bir mezarlık, okyanusun ortasında ıssız bir ada ve daha birçok renkli harita. Şans çarkını döndürün ve oyuna girdiğiniz için günlük bonuslar kazanın!

Smashers.io eklendi .io Oyunları.
Multiplayer OyunlarıMultiplayer
Yılan OyunlarıYılan
Silah OyunlarıSilah
Tank OyunlarıTank
Savaş OyunlarıSavaş
Aksiyon OyunlarıAksiyon
GTA OyunlarıGTA
3D Nişan Oyunları3D Nişan
Street Fighter OyunlarıStreet Fighter
Counter Strike OyunlarıCounter Strike
Hayatta Kalma OyunlarıHayatta Kalma
Piksel OyunlarıPiksel
MMORPG oyunlarıMMORPG oyunları