×
21
Stickman
Stick Defenders
Stickman Escape School 2Stickman Escape School 2Stickman Parkour SkylandStickman Parkour SkylandStickman That One LevelStickman That One LevelStickman Escape School 3Stickman Escape School 3Stickman Fighter : Mega BrawlStickman Fighter : Mega BrawlStick MergeStick MergeMr HerobrineMr HerobrineMr Noobs vs StickmanMr Noobs vs StickmanStickman: Sift Heads World - Act 1Stickman: Sift Heads World - Act 1Breaking the BankBreaking the BankRun Giant 3DRun Giant 3DStealing the DiamondStealing the DiamondGun Fu: Stickman 2Gun Fu: Stickman 2Stickman Armed Assasin Going DownStickman Armed Assasin Going DownStick Duel: Battle HeroStick Duel: Battle HeroStick War AdventureStick War AdventureStickman Escape SchoolStickman Escape SchoolSift Heads 1 RemasterizedSift Heads 1 RemasterizedFleeing the ComplexFleeing the ComplexArcher DefenseArcher DefenseStickMan Team ForceStickMan Team ForcePolisler Çöp Adam gangsterlere karşıPolisler Çöp Adam gangsterlere karşıSquad AlphaSquad AlphaEscaping the PrisonEscaping the PrisonCrazy Stickman EscapeCrazy Stickman EscapeStickman City Shooting 3DStickman City Shooting 3DRed Stickman vs Monster SchoolRed Stickman vs Monster SchoolDrunken DuelDrunken DuelStickman Counter StrikeStickman Counter StrikeHanger 2 HTML5Hanger 2 HTML5Merge Commander BattleMerge Commander BattleRaid Heroes: Sword And MagicRaid Heroes: Sword And MagicRaid Heroes: Total WarRaid Heroes: Total WarNoob vs Zombies - Forest biomeNoob vs Zombies - Forest biomeVoxel ServalVoxel ServalTop Guns IOTop Guns IOMurderMurderMoba simülatörüMoba simülatörüArchery cowboyArchery cowboyBillion MarbleBillion MarbleSuper BombermanSuper Bomberman Battle of Mighty Dragons Battle of Mighty DragonsMight and MonstersMight and MonstersCanavarlar köyünü savunCanavarlar köyünü savunHeroes of WarHeroes of WarLego: Novelmore Tower DefenseLego: Novelmore Tower DefenseCursed TreasureCursed TreasureTop War: Battle GameTop War: Battle GameChaotic GardenChaotic GardenDuo Vikings 2Duo Vikings 2Merge to BattleMerge to BattleRoyal Offense 2Royal Offense 2Zombie Mission 6Zombie Mission 6Smarty TractorSmarty TractorMedieval Battle 2PMedieval Battle 2PMy Little Pony: Guardians of HarmonyMy Little Pony: Guardians of HarmonyCrusader Defence: Level PackCrusader Defence: Level PackDiabloDiabloClash Of WarriorsClash Of WarriorsSmashers.ioSmashers.ioCryzen ioCryzen ioSuper PenguboySuper PenguboyFunny Battle Simulator 2Funny Battle Simulator 2Kingdom of PixelsKingdom of PixelsCraft ConflictCraft ConflictClash of OrcsClash of OrcsTank Battle HtmlTank Battle HtmlMagic SiegeMagic SiegeSteven Universe VoleybolSteven Universe VoleybolCastle Defense OnlineCastle Defense OnlineMy Huggy Wuggy Pet MergeMy Huggy Wuggy Pet MergeSupremacy 1914Supremacy 1914Stupid ZombiesStupid ZombiesTankwars.ioTankwars.ioDalış tekneleri ve gemileriDalış tekneleri ve gemileriTower Defense ClashTower Defense ClashKrallığı KurtarKrallığı KurtarZombie Mission 2Zombie Mission 2Five NationsFive NationsCall of WarCall of War

"Stickmen Defenders", oyuncunun üssünü düşman saldırılarına karşı koruyan bir çöp adam ordusunun başına geçmesi gereken harika bir aksiyon oyunudur. Güzel bir gün, bir kötü adam çetesi aniden hareket etmeye ve çöp adamların bölgesine saldırmaya karar verdi. Ancak adamlar böyle bir olaylara hazırdı ve zaten savaş pozisyonlarındaydılar. Blitzkrieg başarısız oldu ve şiddetli bir savaş başladı.

Oyunda başkomutan rolünü üstlenecek ve küçük bir orduyu yöneteceksiniz. Sayıca kahramanlarımızdan çok daha fazla olan düşmanları yenmek için mantıksal becerilerinizi göstermeniz ve kurnaz bir strateji geliştirmeniz gerekiyor. Ancak akıllı bir yaklaşımla tüm düşmanları ezebilirsiniz. Dövüşçüleri pozisyona yerleştirmek gerekiyor ve onlar otomatik olarak dalgalar halinde saldıracak düşmanlara ateş etmeye başlayacaklar. Bir askeri pompalamak için aynı rütbeden çöp adamları birleştirmeniz gerekir. Ardından, ilk deneyime sahip iki kişiden ikinci seviyeden güçlü bir savaşçı çıkacak ve bu böyle devam edecek. Artık Çöp Adam ve halkının kaderi sadece size bağlı. Oyunun tadını çıkarın ve iyi şanslar!

Stick Defenders eklendi Stickman Oyunları.
Silah OyunlarıSilah
Ninja OyunlarıNinja
Hayalet OyunlarıHayalet
Canavar OyunlarıCanavar
Tabanca OyunlarıTabanca
Okçuluk OyunlarıOkçuluk
Keskin Nişancı OyunlarıKeskin Nişancı
Aksiyon OyunlarıAksiyon