30
GuerrillasGuerrillasKeskin nişancı misyonuKeskin nişancı misyonuCritical Strike ZeroCritical Strike ZeroKirka.ioKirka.ioCS OnlineCS OnlineWarfare Area 2Warfare Area 2Special StrikeSpecial StrikeKargo suç nişancıKargo suç nişancıDeadshot ioDeadshot ioSandStrike ioSandStrike ioSoldiers 6 - World War ZSoldiers 6 - World War ZCommando Sniper: Cs WarCommando Sniper: Cs WarBullet Party 2Bullet Party 2Anti-Terror StrikeAnti-Terror StrikeCombat ReloadedCombat ReloadedReal Strike Tiger FightingReal Strike Tiger FightingDüşman askerlerini vurDüşman askerlerini vurCS War Gun King FPSCS War Gun King FPSCounterblow GameCounterblow GameCounter City Strike Commando Action 2020Counter City Strike Commando Action 2020Masked.ioMasked.ioSavaş mağaraSavaş mağaraCartoon StrikeCartoon StrikeCounter Craft 3Counter Craft 3Super Sergeant 2Super Sergeant 2Counter Strike 1.6 - OnlineCounter Strike 1.6 - OnlineUltimate StrikeUltimate StrikeTeröristler tarafından yakalanan rehineleri kurtarınTeröristler tarafından yakalanan rehineleri kurtarınBlast Out Battle RoyaleBlast Out Battle RoyaleSpecial Strike: DLC 4Special Strike: DLC 4Time Shooter 2Time Shooter 2Sniper 3D AssassinSniper 3D AssassinCanavarlar istilasıCanavarlar istilasıPixel Swat Zombie SurvivalPixel Swat Zombie SurvivalTail Gun CharlieTail Gun CharlieInfestationInfestationZombie Mission 5Zombie Mission 5Pixel Gun Apocalypse 3Pixel Gun Apocalypse 3Cowboy Arena: Bullet BrawlCowboy Arena: Bullet BrawlCounter Craft 3Counter Craft 3Snow SniperSnow SniperMachine Gun GardenerMachine Gun GardenerZombie Mission XZombie Mission XTime ShiftingTime ShiftingDrunken DuelDrunken DuelZombie Mission 7Zombie Mission 7Zombie ApocalypseZombie ApocalypseBullet Party 2Bullet Party 2Anti Aircraft Attack : Modern Jet WarAnti Aircraft Attack : Modern Jet WarCombat Strike MultiplayerCombat Strike MultiplayerKeskin nişancı misyonuKeskin nişancı misyonuSkeleton HunterSkeleton HunterScarScarGrand Gang: Kırım AdasıGrand Gang: Kırım AdasıSoldiers 6 - World War ZSoldiers 6 - World War ZExiled ZombiesExiled ZombiesToilet FightToilet FightTiny RiflesTiny RiflesTREVOR: First Story Mad City CrimeTREVOR: First Story Mad City CrimeDarkNova.ioDarkNova.ioDino Shooter ProDino Shooter ProFPS Shooting Survival SimFPS Shooting Survival SimCombat Pixel SWAT & ZombiesCombat Pixel SWAT & ZombiesSon savunmaSon savunmaZombie vs Keskin NişancıZombie vs Keskin NişancıImpostor Z FightingImpostor Z FightingMad City: Joker 2Mad City: Joker 2WarzoneWarzoneAskeri tank savaşlarıAskeri tank savaşlarıBiozombie of Evil 2Biozombie of Evil 2Special Forces Dust 2Special Forces Dust 2Untamed platform atıcı oyunuUntamed platform atıcı oyunuPath of HeroPath of HeroGangster Man 3DGangster Man 3DTom Clancy's ShootoutTom Clancy's ShootoutAgent ShootingAgent ShootingMad City Cezaevi kaçış 2Mad City Cezaevi kaçış 2Urban Sniper Multiplayer 2Urban Sniper Multiplayer 2Armed ForcesArmed ForcesCounter Craft 2 ZombiesCounter Craft 2 Zombies
Aksiyon Oyunları Counter Strike Oyunları US Army Commando Battleground Survival Mission

Efsanevi ateşleme ve CS tarzı silah oyunları yeni bir ektir, ABD ordusunun komando hayatta kalması için çağrıldığınız bilinmeyen adalarda atış oyunları, atış oyunları konusunda ABD ordusunun komutanısınız. ABD Ordusu'nun II. Dünya Savaşı komandosu, hayatta kalan son Ordu oyuncusu olmak için savaş keskin nişancı misyonunda ABD Ordusu'nun ateş ekibine eşlik edecek.

II. Dünya Savaşı'nda hayatta kalma savaşının efsaneleri ABD Ordusu'nun uzay savaş savaşındaki komandosu, ABD Ordusu komandoları rakip ordu oyuncularına karşı atış ve hayatta kalma görevlerini tamamlamak için adaya indiğinde başlar.

ABD Ordusu Dünya Savaşı
US Army World War: Command Survival, oyuncunun bir adaya paraşütle atmasını, savaş dünyasında üstün hayatta kalmak için gerekli silahları, sarf malzemelerini, sağlık kutusunu ve diğer savaş ekipmanlarını almasını ve elde etmesini sağlayan en iyi hayatta kalma oyunudur.

hayatta kalma
Amerikan ordusunun bu takımında hayatta kalma ana hedeftir, oyuncu ateşli silahlarla oyun oynamak için mükemmel bir şekilde eğitilmeli ve hedefe bağlı kalmalıdır, çünkü bilinmeyen atış savaşı 2020, Amerikan ordusunun ağır savaş ekipmanlarıyla kazanmak için birçok rakibine sahiptir. Bu Son Hayatta Kalma oyunu.

Mirası kurtar
ABD Ordusu Komutanlığı ile ayakta durarak düşmanlarınızı yenip savaş alanında hayatta kalın ve savaş alanını keşfetmeye, soymaya, hayatta kalmaya, ateş etmeye ve hayatta kalmak için ne gerekiyorsa yapmaya hazır olun.

Dünya savaşı ekipmanlarını, gizli belgeleri, bombaları ve bilinmeyen adadaki gizli yakma görevlerini aramak ve bulmak sizin görevleriniz olacaktır. Bu CS tarzı fps atış oyununda rakip ordu takımını yenin ve seviyeler arttıkça yoğunlaşır. Bu hayatta kalma savaşında ABD ordusunun en iyi komandosu olarak son hayatta kalma savaşınız için savaşın.

En gerçekçi aksiyon çekim deneyimine sahip bir ABD Ordusu Hayatta Kalma Komando oyununda hem TPS hem de FPS modunun tadını çıkarın.

Haritada CS rakiplerini arayın
Hayatta kalma savaş alanı geniş, alan arenasında rakip aramak için haritalara bakın. Gerçek hayatta kalma kahramanı olun ve II.Dünya Savaşı esirinin dünya savaş alanından kaçmasını sağlayın. Pusulardan kurtulan bir kahraman olarak onur ve cesaret için savaşmak hedefiniz olacaktır. ABD askeri komutanlığının hayatta kalmasının hayatta kalma bölgesindeki açık dünyayı keşfedin ve ölümcül silahlara ve gerçekçi balistiklere karşı hayatta kalmak için kuralları izleyin. Bu Ordu 2020 dövüş oyununda son nefese kadar savaşın. Bu savaş atış oyunlarında, sağlık kutularını kullanarak yardım alın ve hayatta kalma kampındaki savaş atış oyunlarını keşfedin.

ÖZELLİKLER Amerikan ordusu komutanının hayatta kalma görevi

  • Yüksek kaliteli grafikler ve büyüleyici ses efektleri!
  • Silahlar için Scavenge için zorlu bir oyun!
  • Hayatta kalmak için malzemeleri, silahları ve savaş ekipmanlarını toplayın!
  • Savaş atış oyununda bilinmeyen ordu ekibine karşı savaşın!
  • Efsanevi komutanların hayatta kalma atıcısı olarak muazzam savaş alanını keşfedin!
  • Bu zorlu oyunda kalan son oyuncu olmak için kendinize meydan okuyun
US Army Commando Battleground Survival Mission eklendi Counter Strike Oyunları.