×
28
Keskin nişancı misyonuKeskin nişancı misyonuSpecial StrikeSpecial StrikeBlocky SiegeBlocky SiegeCommando Sniper: Cs WarCommando Sniper: Cs WarBrutal StrikeBrutal StrikeCounter Strike KlonuCounter Strike KlonuKargo suç nişancıKargo suç nişancıCommand Strike FPSCommand Strike FPSSoldiers 6 - World War ZSoldiers 6 - World War ZCounter Strike 1.6 - OnlineCounter Strike 1.6 - OnlineBullet Party 2Bullet Party 2Anti-Terror StrikeAnti-Terror StrikeCombat ReloadedCombat ReloadedReal Strike Tiger FightingReal Strike Tiger FightingDüşman askerlerini vurDüşman askerlerini vurCS War Gun King FPSCS War Gun King FPSCounterblow GameCounterblow GameCounter City Strike Commando Action 2020Counter City Strike Commando Action 2020Masked.ioMasked.ioSavaş mağaraSavaş mağaraCartoon StrikeCartoon StrikeArmed ForcesArmed ForcesGhost StrikeGhost StrikeCounter Terrorist StrikeCounter Terrorist StrikeWarfare Area 2Warfare Area 2Teröristler tarafından yakalanan rehineleri kurtarınTeröristler tarafından yakalanan rehineleri kurtarınCounter CraftCounter CraftSpecial Strike: DLC 4Special Strike: DLC 4Rush TeamRush TeamBullet Fury HTML5Bullet Fury HTML5KIDSCO DeathMatch 3DKIDSCO DeathMatch 3DSquad AlphaSquad AlphaKaydet veya ölKaydet veya ölGunfight.ioGunfight.ioZombie Exterminators MPZombie Exterminators MPBlock City WarsBlock City WarsAdvanced Pixel Apocalypse 3Advanced Pixel Apocalypse 3Block Craft: Zombie AttackBlock Craft: Zombie AttackRoyale Dudes.ioRoyale Dudes.ioHuggy Wuggy Pixel NightsHuggy Wuggy Pixel NightsFuture Soldier MultiplayerFuture Soldier MultiplayerArmed ForcesArmed ForcesCanavarlar istilasıCanavarlar istilasıGTA: Save My CityGTA: Save My CityHydro Storm 2Hydro Storm 2Bullet Party 2Bullet Party 2Xtreme Good And Bad Boys 2Xtreme Good And Bad Boys 2Grand Gang: Kırım AdasıGrand Gang: Kırım AdasıBatıda zombi saldırılarıBatıda zombi saldırılarıStars Brawl Guys.ioStars Brawl Guys.ioFunny Shooter 2Funny Shooter 2SWAT WarfareSWAT WarfareKöpekbalığı avcı 2Köpekbalığı avcı 2Combat Strike MultiplayerCombat Strike MultiplayerWild BulletsWild BulletsRainbow Friends SurvivalRainbow Friends SurvivalHammer 2: ReloadedHammer 2: ReloadedZombie ReformZombie ReformSniper Clash 3DSniper Clash 3DZombie SlasherZombie SlasherZombi üssünün savunmasıZombi üssünün savunmasıEv.ioEv.ioGridpunk 3v3 Battle RoyaleGridpunk 3v3 Battle RoyaleTime ShiftingTime ShiftingKargo suç nişancıKargo suç nişancıPixelForces.ioPixelForces.ioCombat Pixel SWAT & ZombiesCombat Pixel SWAT & ZombiesSubway Clash 3DSubway Clash 3DCrazy Combat Blocky StrikeCrazy Combat Blocky StrikeMinipoly.ioMinipoly.ioMiniRoyale 2 - Battle Royale GameMiniRoyale 2 - Battle Royale GameÖrdek avcısıÖrdek avcısıMonsters Attack Impostor SquadMonsters Attack Impostor SquadTiny RiflesTiny RiflesCartoon ClashCartoon ClashMasked Forces 3Masked Forces 3Toon ShootersToon ShootersStealth MasterStealth MasterCounter CraftCounter CraftSüper kovboy koşmakSüper kovboy koşmak
Aksiyon Oyunları Counter Strike Oyunları US Army Commando Battleground Survival Mission

Efsanevi ateşleme ve CS tarzı silah oyunları yeni bir ektir, ABD ordusunun komando hayatta kalması için çağrıldığınız bilinmeyen adalarda atış oyunları, atış oyunları konusunda ABD ordusunun komutanısınız. ABD Ordusu'nun II. Dünya Savaşı komandosu, hayatta kalan son Ordu oyuncusu olmak için savaş keskin nişancı misyonunda ABD Ordusu'nun ateş ekibine eşlik edecek.

II. Dünya Savaşı'nda hayatta kalma savaşının efsaneleri ABD Ordusu'nun uzay savaş savaşındaki komandosu, ABD Ordusu komandoları rakip ordu oyuncularına karşı atış ve hayatta kalma görevlerini tamamlamak için adaya indiğinde başlar.

ABD Ordusu Dünya Savaşı
US Army World War: Command Survival, oyuncunun bir adaya paraşütle atmasını, savaş dünyasında üstün hayatta kalmak için gerekli silahları, sarf malzemelerini, sağlık kutusunu ve diğer savaş ekipmanlarını almasını ve elde etmesini sağlayan en iyi hayatta kalma oyunudur.

hayatta kalma
Amerikan ordusunun bu takımında hayatta kalma ana hedeftir, oyuncu ateşli silahlarla oyun oynamak için mükemmel bir şekilde eğitilmeli ve hedefe bağlı kalmalıdır, çünkü bilinmeyen atış savaşı 2020, Amerikan ordusunun ağır savaş ekipmanlarıyla kazanmak için birçok rakibine sahiptir. Bu Son Hayatta Kalma oyunu.

Mirası kurtar
ABD Ordusu Komutanlığı ile ayakta durarak düşmanlarınızı yenip savaş alanında hayatta kalın ve savaş alanını keşfetmeye, soymaya, hayatta kalmaya, ateş etmeye ve hayatta kalmak için ne gerekiyorsa yapmaya hazır olun.

Dünya savaşı ekipmanlarını, gizli belgeleri, bombaları ve bilinmeyen adadaki gizli yakma görevlerini aramak ve bulmak sizin görevleriniz olacaktır. Bu CS tarzı fps atış oyununda rakip ordu takımını yenin ve seviyeler arttıkça yoğunlaşır. Bu hayatta kalma savaşında ABD ordusunun en iyi komandosu olarak son hayatta kalma savaşınız için savaşın.

En gerçekçi aksiyon çekim deneyimine sahip bir ABD Ordusu Hayatta Kalma Komando oyununda hem TPS hem de FPS modunun tadını çıkarın.

Haritada CS rakiplerini arayın
Hayatta kalma savaş alanı geniş, alan arenasında rakip aramak için haritalara bakın. Gerçek hayatta kalma kahramanı olun ve II.Dünya Savaşı esirinin dünya savaş alanından kaçmasını sağlayın. Pusulardan kurtulan bir kahraman olarak onur ve cesaret için savaşmak hedefiniz olacaktır. ABD askeri komutanlığının hayatta kalmasının hayatta kalma bölgesindeki açık dünyayı keşfedin ve ölümcül silahlara ve gerçekçi balistiklere karşı hayatta kalmak için kuralları izleyin. Bu Ordu 2020 dövüş oyununda son nefese kadar savaşın. Bu savaş atış oyunlarında, sağlık kutularını kullanarak yardım alın ve hayatta kalma kampındaki savaş atış oyunlarını keşfedin.

ÖZELLİKLER Amerikan ordusu komutanının hayatta kalma görevi

  • Yüksek kaliteli grafikler ve büyüleyici ses efektleri!
  • Silahlar için Scavenge için zorlu bir oyun!
  • Hayatta kalmak için malzemeleri, silahları ve savaş ekipmanlarını toplayın!
  • Savaş atış oyununda bilinmeyen ordu ekibine karşı savaşın!
  • Efsanevi komutanların hayatta kalma atıcısı olarak muazzam savaş alanını keşfedin!
  • Bu zorlu oyunda kalan son oyuncu olmak için kendinize meydan okuyun
US Army Commando Battleground Survival Mission eklendi Counter Strike Oyunları.
Star Wars OyunlarıStar Wars
Strateji OyunlarıStrateji
RPG OyunlarRPG Oyunlar
Silah OyunlarıSilah
Tabanca OyunlarıTabanca
Keskin Nişancı OyunlarıKeskin Nişancı
Aksiyon OyunlarıAksiyon
Dövüş OyunlarıDövüş
3D Nişan Oyunları3D Nişan
Battle Royale OyunlarıBattle Royale