×
8
Puzzle
Way To Home
Scooby Doo ve korkmuş hayalet mürettebatıScooby Doo ve korkmuş hayalet mürettebatıFrozen bulmaca JigsawFrozen bulmaca JigsawMia and Me PuzzleMia and Me PuzzleDraw Climber 2Draw Climber 22048 Original2048 OriginalNeon Car PuzzleNeon Car PuzzleHero Rescue 3Hero Rescue 3Kid-E-Cats Educational GamesKid-E-Cats Educational GamesMosaic Artimo Mosaic Artimo Wood Unblock Puzzle AncientWood Unblock Puzzle AncientTrolley ProblemTrolley ProblemWho Is ThisWho Is ThisBest Friend DIYBest Friend DIYAdem ve Havva 6Adem ve Havva 6Gucci ve Armani Barbie elbiseGucci ve Armani Barbie elbiseTetris AtlantisTetris AtlantisBarbie Superstar BeatsBarbie Superstar BeatsAdem ve Havva 1Adem ve Havva 1Gravity footballGravity footballImpostor Rescue OnlineImpostor Rescue OnlineMerge DreamsMerge DreamsAdem ve Havva NoelAdem ve Havva NoelOdd Bot FancadeOdd Bot FancadeMove the CarMove the CarDisney Junior MazesDisney Junior MazesTropical MergeTropical MergeFirework FeverFirework FeverSünger Bob rollercoaster maceraSünger Bob rollercoaster macera Doors: Paradox Doors: ParadoxCandy Rain 7Candy Rain 7Scooby Doo ve korkmuş hayalet mürettebatıScooby Doo ve korkmuş hayalet mürettebatıFrozen bulmaca JigsawFrozen bulmaca JigsawMia and Me PuzzleMia and Me PuzzleDraw Climber 2Draw Climber 22048 Original2048 OriginalNeon Car PuzzleNeon Car PuzzleHero Rescue 3Hero Rescue 3Kid-E-Cats Educational GamesKid-E-Cats Educational GamesMosaic Artimo Mosaic Artimo Wood Unblock Puzzle AncientWood Unblock Puzzle AncientTrolley ProblemTrolley ProblemWho Is ThisWho Is ThisBest Friend DIYBest Friend DIYAdem ve Havva 6Adem ve Havva 6Gucci ve Armani Barbie elbiseGucci ve Armani Barbie elbiseTetris AtlantisTetris AtlantisBarbie Superstar BeatsBarbie Superstar BeatsAdem ve Havva 1Adem ve Havva 1Gravity footballGravity footballImpostor Rescue OnlineImpostor Rescue OnlineMerge DreamsMerge DreamsAdem ve Havva NoelAdem ve Havva NoelOdd Bot FancadeOdd Bot FancadeMove the CarMove the CarDisney Junior MazesDisney Junior MazesTropical MergeTropical MergeFirework FeverFirework FeverSünger Bob rollercoaster maceraSünger Bob rollercoaster macera Doors: Paradox Doors: ParadoxCandy Rain 7Candy Rain 7Salyangoz Bob 5: Bir Aşk HikayesiSalyangoz Bob 5: Bir Aşk HikayesiOm Nom BounceOm Nom BounceBomb HuntersBomb HuntersPeppa Pig ile gizli kalplerPeppa Pig ile gizli kalplerDisney Noel OyunlarıDisney Noel OyunlarıSalyangoz Bob 2Salyangoz Bob 2Mergest KingdomMergest KingdomDonut Sort FunDonut Sort Fun5 ila Wheely arabalar: Armageddon5 ila Wheely arabalar: ArmageddonEğitici oyun Meksika CoğrafyasıEğitici oyun Meksika CoğrafyasıMia ve Lyria YapbozMia ve Lyria YapbozKorsanlar macerasıKorsanlar macerasıAmongUs Character JigsawAmongUs Character JigsawDisney Junior PuzzlesDisney Junior PuzzlesMonstercraft and BallsMonstercraft and BallsStick clash OnlineStick clash OnlineHero Rescue PuzzleHero Rescue PuzzleTetris FunTetris FunRed Ball Hero 4Red Ball Hero 4Fairyland: Merge & MagicFairyland: Merge & Magic

"Çizim: Eve Giden Yol" olarak bilinen mantık oyununa hoş geldiniz. Şu anda yoğun ağaçlar, kayalar ve olası kafa karışıklığıyla dolu ormanlık bir alanda yaşayan arkadaşlarınızın yardımına koşacaksınız. Uzun süredir burada yaşamayan bu çocuklar, eve dönüş yolunu bağımsız olarak bulmakta tereddüt ediyor. Çizim tutkunuzu pratik bir amaç ile birleştirelim ve bu gençlerin evlerine güvenli bir şekilde ulaşmalarına yardımcı olalım. Yanlış adımlardan dolayı herhangi bir zararla karşılaşmamalarını sağlamak için bilişsel yeteneklerinizi kullanın. Hazır? O halde bir kalem alın ve oynamaya başlayalım!

Göreviniz oğlan ve kızı kendi evlerine yönlendirmeyi içeriyor. İlk olarak, kahramanınızın yolunu engelleyen tehlikeleri veya engelleri belirlemek için oyun alanını dikkatlice inceleyin. Daha sonra, güvenli bir yolculuğu garanti edecek şekilde kahramanın evine giden yolu çizin. Onları ağaçlara veya taşlara çarpmamaya dikkat edin çünkü bu tür hatalar oyunun yeniden başlatılmasını gerektirecektir. Önünüzde, üç yıldızlı bir derecelendirme için çabalamanız gereken, giderek zorlaşan seviyelerle karşılaşacaksınız. Keyifli vakit geçirmenizi diliyor, sabırsızlıkla dönüşlerini bekleyen bu çocuklarımızı anne ve babalarına kavuşturmanızı umuyoruz.

Way To Home eklendi Puzzle Oyunları.
Baloncuk oyunlarıBaloncuk oyunları
Labirent OyunlarıLabirent
Tetris OyunlarıTetris
Matematik OyunlarıMatematik
Boyama OyunlarıBoyama
Satranç OyunlarıSatranç
Bulmaca OyunlarıBulmaca
Masaüstü OyunlarıMasaüstü
Eşleştirme OyunlarıEşleştirme
Bilgi Yarışması OyunlarıBilgi Yarışması
Yapboz OyunlarıYapboz
Sayı bulma oyunlarıSayı bulma oyunları