Gizemler oyunları

Eğer dedektif ve her şeyin arkasında yatan öğrenmek ister misiniz? Biz, size mantıklı düşünme geliştirmek yardımcı olmak için tasarlanmış gizemler oyunları, araştırma becerileri tavsiye ipuçları ve özellikle nasıl çevreleyen gizemler kilidini açmak için bunları kullanmak için bakmak için öğrenirler.

En Yeni
En yüksek puan alan
En Yeni
En fazla oynanan
Vega Mix 2: Mystery Of Island
Vega Mix 2: Mystery Of IslandVega Mix 2: Mystery Of Island
Oyunlar Macera Oyunları Gizemler oyunları

Gizemler oyunları

Eğer dedektif ve her şeyin arkasında yatan öğrenmek ister misiniz? Biz, size mantıklı düşünme geliştirmek yardımcı olmak için tasarlanmış gizemler oyunları, araştırma becerileri tavsiye ipuçları ve özellikle nasıl çevreleyen gizemler kilidini açmak için bunları kullanmak için bakmak için öğrenirler. Etrafımızda şimdi araştırmak için ormanda okul veya tapınakta ne olacağını öğrenmek için sihirli ve garip dünyasına kaçmak için perili feneri içinde ne olduğunu öğrenmek için bir şans böylece sırlarını gizlemek olabilir birçok yer vardır Firavunun mezarı, gizli laboratuarı hatta kale.

Gizemler oyunları heyecanlı büyülü dünyasına, adım atmak ve hayal güçlerini harekete ve bilinmeyen korkularını kaldırmak için tasarlanmıştır büyüleyici eğlenceli ve yardım çocuklardır. Şimdi Da Vinci, atölye, altın ejderha, kurtadam, Kral Arthur, romantik bir akşam yemeği gizemi kim keşfetmek için şans var. Değil korkutmak şeyleri gizleme tüm sırları. Aksine, bazıları oldukça komik ve ilginç. karakterleri ile sırlarını keşfedin ve benzersiz bir macera tadını çıkarın.