Sıçan Oyunları

Bu sevimli hayvanları seven çocuklar için, yaşlarına bakılmaksızın kız ve erkek çocuklarının tadını çıkaracakları bir dizi sıçan oyunları seçtim.

En Yeni
En yüksek puan alan
En Yeni
En fazla oynanan
Whack A Mole
Whack A MoleWhack A Mole

Sıçan Oyunları

Bu sevimli hayvanları seven çocuklar için, yaşlarına bakılmaksızın kız ve erkek çocuklarının tadını çıkaracakları bir dizi sıçan oyunları seçtim. Eğitici oyunlar arayan çocuklar artık hafıza oyunlarını test etme, labirentlerden çıkma, hamster yarışlarına katılma ve bu sevimli hayvanlarla eğlenme yeteneklerini kanıtlama fırsatına sahip. Oyunlar, özellikle hamsterleri seven ve onlara uygun bir şekilde bakım yapmayı öğrenmek isteyen çocuklar için özenle seçilmektedir.

Sıçan oyunları koleksiyonumuz tüm çocuklara evcil hayvanlarını koruyarak ve onları labirentten çıkartarak onlara yardımcı olarak kahraman olma fırsatı sunuyor. Oyunlarımızın kullanımı son derece kolaydır. Oyunu açmak, yükü beklemek, oyun simgesine tıklamak veya oynatmak / oynatmak ve talimatları okumak yeterlidir. Fare ya da bilgisayar tuşlarını kullanarak herhangi bir durumdan kurtulabilirsiniz ve evcil hayvanlarınızı kurtarın ya da yardım edin. Oyunlarımız ücretsizdir ve onları test etmek için sizi bekliyor. Arkadaşlarınıza meydan okuyun ve hamsterlere kimin daha iyi bakabileceğini görmek için yarışmalar düzenleyin.