Hayvan Bakma Oyunları

Hayvanları seviyorum ve bakım ve aşkını sağlamak ister misiniz? Hayvan bakma oyunları toplanmasını seçin ve güven, sevgi ve dostluk birbiriyle yakından ilişkili olduğu güzel bir dünya keşfetmek için bir fırsat olacaktır.

En Yeni
En yüksek puan alan
En Yeni
En fazla oynanan
Ponyville Adventure: The Great Unicorn Awakening
Ponyville Adventure: The Great Unicorn AwakeningPonyville Adventure: The Great Unicorn Awakening
Pet Land
Pet LandPet Land
Baby Happy Cleaning
Baby Happy CleaningBaby Happy Cleaning
Oyunlar Kız Oyunları Hayvan Bakma Oyunları

Hayvan Bakma Oyunları

Hayvanları seviyorum ve bakım ve aşkını sağlamak ister misiniz? Hayvan bakma oyunları toplanmasını seçin ve güven, sevgi ve dostluk birbiriyle yakından ilişkili olduğu güzel bir dünya keşfetmek için bir fırsat olacaktır. Bulunan hasta hayvanlar ya da hayvanlar için bakım nasıl favori karakterleri ile öğrenin. Böylece, sen onları yıkamak için fırsat var elbise ve onları beslemek için, onları tarak. Bazen hayvanlar sadece bir teselli gerekir. Onlar oyunun gereksinimlerini karşılamak olarak puan toplamaya ve dikkatle ekrandaki yönergeleri izleyin. Oyunlarımızı seçerken, sen hamster, kedi, penguenler, yavru, midilli bakım ve hatta tilki yavrusu almaya öğrenirler.

Herhangi bir hayvan bakma oyunları ücretsiz olarak mevcuttur. Şimdi bunu Evcil hayvan veya düzgün onlar için bakım eğer yardım hayvanlar büyüdükçe bir salon şeyler çalışırken, bir hayvanat bahçesi düzenlemek öğrenmek için bir şans var. Bizim oyun mantıklı ve net talimatları var. Sadece talimatları takip kazanmak için emin şansını olmak için, adım adım.