Karete Oyunları

Aksiyon filmlerinde dövüş sanatlarını ve karakter hareketini sever misiniz? Karete oyunları artık ücretsiz, sizin tarafınızdan test edilmeye hazır, diğerlerinden daha fazla şey öğrenmek isteyen tutkulu oyuncular.

En Yeni
En yüksek puan alan
En Yeni
En fazla oynanan
Samurai vs Yakuza Beat Em Up
Samurai vs Yakuza Beat Em UpSamurai vs Yakuza Beat Em Up

Karete Oyunları

Aksiyon filmlerinde dövüş sanatlarını ve karakter hareketini sever misiniz? Karete oyunları artık ücretsiz, sizin tarafınızdan test edilmeye hazır, diğerlerinden daha fazla şey öğrenmek isteyen tutkulu oyuncular. Şimdi karate becerilerinizi, farenizi ve tuşlarını kullanarak düşmanınızdan hızlıca hareket etmek için test etme şansınız. Kral Pencak Silat, Mario, Muay Thai, Dragon Fist ve hatta karate örümceği ve maymun gibi karakterlerle oynayın.

Karete oyunları önerimiz, antrenman yapmak isteyenler için hazırlanmıştır. Ne zaman gideceğinizi, atlayacağınızı, saldıracağınızı veya döndüğünüzü öğrenmek için ok tuşlarını kullanın; böylece kendinizi etkili bir şekilde savunabilir ve doğru zamanda saldırabilirsiniz. Düşman saldırısından sağ kalmalı, rekabeti kazanmak için mümkün olduğunca çok hamle yaparak puan toplamalısın. Silah kullanan daha fazla golcü içeren oyunlarımıza dikkat edin, bu nedenle hızlı hareket edin ve saldırıya uğramak için zaman kaybetmeyin. Deneyimli oyuncuların becerilerini geliştirmek ve savaşmak için öğrenme zorluğunu üstlen.