Oyunlar Kız Oyunları LOL Sürpriz Oyunları

LOL Sürpriz Oyunları

Favori LOL Sürpriz bebekleriniz: Queen Bee, Fancy, Glitter Queen, OMG VRQT, Miss Independence ve Unicorn bebek gibi en iyi arkadaşları artık LOL Surprise'a adanmış yeni bir oyun kategorisinde. LOL Sürpriz bebekleri harika kıyafetleri içinde harika göründüklerinden emin olmak istiyor, hazırlanmanıza yardım etmelerini ister misiniz?

Bu oyunlara LOL Sürpriz ile başlamak için en sevdiğiniz bebeklere katılın. Onların moda danışmanı ol ve kızların en güzel kıyafetleri seçmelerine yardım et. Küçük LOL Sürpriz bebekleri sizinle olmaya hazır, bu yüzden en sevdikleri kıyafetler, saç stilleri, makyajlar ve birçok aksesuar şimdi bu harika kızlar giydirme oyunlarında burada.

Bu kızlar her şeyin parlak, ışıltılı ve ışıltılı olmasını sever, bu yüzden en sevdiğiniz parıltılı renkleri farklı ruj tonları ile karıştırdığınızdan emin olun, allık ve güzel maskara. Ardından her zamanki saç stillerini değiştirin, yeni ve renkli giysiler seçin ve ardından her sevimli bebek için olağanüstü bir görünüm yaratırken stilist becerilerinizi test etmekten çekinmeyin.

  • LOL sürprizi ne anlama geliyor?

Her şeyden önce, L.O.L, Lil Outrageous Littles'tan geliyor ve sürprizlerle dolu bir mini bebek koleksiyonu.

İsminin kendisi sizi İngilizce kısaltmasından (LOL = yüksek sesle gülmek) "kahkahalarla gülmeye" davet ediyor ve bu isme verebileceğimiz ilk yorum bu. İnanılmaz ve mega popüler marka LOL Surprise'ın oyuncakları, eğlence ve büyük zevkle eş anlamlıdır.
Son zamanlarda ortaya çıkan en yaratıcı, etkileşimli ve eğlenceli bebekler arasında yer alıyorlar.

  • LOL Sürpriz karakterleri nelerdir?

Lol Surprise'ın en ünlü karakterleri Queen Bee, Fancy, OMG VRQT, Miss Independence OMG, Glitter Queen, OMG Royal APE ailesi ve LoL Champions Zodiac Signs koleksiyonundan Cosmic Sign'dır.

Ama bu arada, bir LOL erkek koleksiyonu ortaya çıktı!
Seri 4'teki en sevilen LOL Sürpriz bebeklerin kardeşini keşfedin! LOL Sürpriz zaten bilinen kadın karakterlerde her erkek karakterin bir muhabiri vardır. Erkek çocukların tarzı LOL kız kardeşlerin tarzına benzer, ancak benzersiz, erkeksi özellikleriyle biraz farklıdır.

  • LOL Sürpriz Bebekler ile ne tür oyunlar oynayabiliriz?

Çoğu LOL Sürpriz Bebek oyunu kızlar içindir. Gelecekte bu sevimli bebeklerle daha fazla çevrimiçi oyunun ortaya çıkacağını umuyoruz.