Müzik Oyunları

Ünlü şarkıları dinle? Yıldız olduğunuzu veya bilinen şarkıcıları giydirdiğinizi düşünüyor musunuz? Müzik oyunları, bu heyecan verici dünyayı keşfetmek isteyen kızları memnun edecek.

En Yeni
En yüksek puan alan
En Yeni
En fazla oynanan
L.O.L. Surprise! O.M.G. B.B. Driver
L.O.L. Surprise! O.M.G. B.B. DriverL.O.L. Surprise! O.M.G. B.B. Driver
Zombies 3: Galactic Jams
Zombies 3: Galactic JamsZombies 3: Galactic Jams

Müzik Oyunları

Ünlü şarkıları dinle? Yıldız olduğunuzu veya bilinen şarkıcıları giydirdiğinizi düşünüyor musunuz? Müzik oyunları, bu heyecan verici dünyayı keşfetmek isteyen kızları memnun edecek. Moda tasarımcınızı oynayın ve bir konser, fotoğraf çekimi ve müzikal yarışma için doğru kıyafeti seçin. Piyano çalın ve karakterlerimizle birlikte eğlenin, birlikte yapılan herhangi bir kompozisyonun tadını çıkarın. Oyundaki her gereksinimi karşılamak için ekrandaki talimatları izleyin. Bir kulüpte DJ olmanın, bir orkestra ile çalmanın ya da diğerleriyle yorumlarınızla eğlenerek müzikleri karıştırmanın ne kadar eğlenceli olduğunu keşfedin.

Şimdi bu alandaki tüm tutkulu çocuklar için ücretsiz müzik oyunları sunuyoruz. Enstrümantal veya vokal çalmayı tercih ediyor, solo oynamayı ya da bir müzik grubuna katılmayı tercih ediyorsan, sana yeteneğini ve doğal yeteneklerini test etme şansını sunuyoruz. Rock, punk veya klasik karakterlerimizle eğlendirin. Her anın tadını çıkarın ve müzik dünyasında size katılmaları için arkadaşlarınızı arayın. Birlikte eğlenmeyi dört gözle bekliyoruz!