Mahjong Oyunları

Bu oyun Qing Hanedanlığı Çin'inde ortaya çıktı ve şimdi dikkatinizi, hafızanızı ve stratejist kabiliyetlerinizi test etmek için tasarlanan harika bir Mahjong oyunları koleksiyonu olarak size sunuldu.

En Yeni
En yüksek puan alan
En Yeni
En fazla oynanan
Mahjong Duels
Mahjong DuelsMahjong Duels

Mahjong Oyunları

Bu oyun Qing Hanedanlığı Çin'inde ortaya çıktı ve şimdi dikkatinizi, hafızanızı ve stratejist kabiliyetlerinizi test etmek için tasarlanan harika bir Mahjong oyunları koleksiyonu olarak size sunuldu. Temel olarak, bu oyun dört oyuncu tarafından oynanır, ancak şimdi bilgisayara karşı oynadığınız çevrimiçi varyantları test etme şansınız var. Bu oyuna olan tutku, klasik olanı temel alan pek çok değişkenin varlığına neden olanı sınırlamaz. Böylece, Shanghai mahjong, mahjong küpleri, klasik mahjong, mahjong çince, elfler veya hayvanlar ile mahjong, hatta hamburger, strumfi, meyve ve matematiksel işaretler oynama şansınız var.

Mahjong oyunları, zeka ve konsantrasyon geliştirmek için tasarlanan oyunları tercih edenlerin hizmetindedir. Şimdi bilgisayarınızın önünde kazanmak için stratejiler oluşturma şansınız var. Bir oyunda arkadaşlarına meydan oku ve dünyadaki kaç varyantı birlikte keşfettiğin için heyecanlanacaksın. Doğru çiftleri arayın, tek bir tıklama ile görüntülere katılın ve kitap kulelerini veya çıkış yollarını tıkamamaya dikkat edin. Bu oyunu kazanmak, dünyadan beri maksimum konsantrasyona sahip ve daha fazla ilgi görüyor.