Spa Oyunları

Her kızın güzellik bakımı ve vücut bakımı, makyaj veya gevşeme ihtiyacı vardır, bu yüzden sizi süslemek için her türlü isteği yerine getirecek spa oyunları denemenizi öneririz.

En Yeni
En yüksek puan alan
En Yeni
En fazla oynanan
Fashion Doll Diversity Salon
Fashion Doll Diversity SalonFashion Doll Diversity Salon
Fashion Makeup Nail Salon
Fashion Makeup Nail SalonFashion Makeup Nail Salon
Uzun saçlı prenses için kuaför
Uzun saçlı prenses için kuaförUzun saçlı prenses için kuaför

Spa Oyunları

Her kızın güzellik bakımı ve vücut bakımı, makyaj veya gevşeme ihtiyacı vardır, bu yüzden sizi süslemek için her türlü isteği yerine getirecek spa oyunları denemenizi öneririz. Artık en sevdiğiniz çizgi film karakterlerine, vücudunuz için bakımın doğru adımların ne olduğunu, nasıl gevşeyeceğinizi ve hayattan nasıl keyif alacağınızı, güzellik bakımlarını nasıl uygulayacağınızı ya da doğru yapabileceğinizi öğreneceğiniz güzellik dünyasında büyülü bir maceraya eşlik edebilirsiniz. makyaj.

Bu spa oyunları, annesini taklit etmek isteyen her kızın fantezisini temsil ediyor. Sara, çeşitli özel rahatlama ve güzellik uygulamaları için müşterilerini aldığı SPA Güzellik Salonu'nu açtı. Solaryumda veya saunada ne olduğunu, müşterilere nasıl yüz bakımının uygulandığını, sivilcelerin nasıl tedavi edildiğini, bir makyajcının nasıl yapıldığını, hangi tedavilerin saçınıza uygun olduğunu, başarılı bir saç stilinin nasıl üretildiğini keşfedin. Önerilerimiz, dış etkenlerin ciltte önemli bir rolü olduğunu ve bakımını öğrenmek isteyen tüm güzel kızlar için çok faydalıdır. Arkadaşlarını topla ve birlikte bir güzellik salonunda rahatla, eğlen ve birlikte geçirdiğin her anın tadını çıkar.