Zombi Oyunları

Bu korkunç zombi oyunları zombilerin dalgalarında hayatta kal ve insanlığı kurtar! Şimdi heyecan verici atış oyunlarını test ederek, insanlara saldıran zombileri aramaya başlayarak, en sevdiğin kahramanlarla birlikte savaşarak, hatta zombilere karşı mücadelede kadın rolleri oynayarak tutkulu ve deneyimli oyuncular için yeteneklerini test etme zamanı.

En Yeni
En yüksek puan alan
En Yeni
En fazla oynanan
Counter Craft 5
Counter Craft 5Counter Craft 5
Shoter io
Shoter ioShoter io
Horde Killer: You vs 100
Horde Killer: You vs 100Horde Killer: You vs 100

Zombi Oyunları

Bu korkunç zombi oyunları zombilerin dalgalarında hayatta kal ve insanlığı kurtar! Şimdi heyecan verici atış oyunlarını test ederek, insanlara saldıran zombileri aramaya başlayarak, en sevdiğin kahramanlarla birlikte savaşarak, hatta zombilere karşı mücadelede kadın rolleri oynayarak tutkulu ve deneyimli oyuncular için yeteneklerini test etme zamanı. Oyunlarımız aksiyon dolu bu yüzden her zaman yakın saldırılara ve ani düşman hareketlerine dikkat etmelisin.

Artık, tutkulu oyuncuların becerilerini mükemmelleştirmene ve düşmanların saldırısı karşısında şaşırmamak için reaksiyon hızını geliştirmene neden olacak zombi oyunları test etme şansın var. Etkileyici teklifimizden istediğiniz oyunu seçin ve şampiyonunuzu oluşturmak için arkadaşlarınıza meydan okuyun. Oyunun başında talimatları dikkatlice okuyun, parmaklarınızı farede veya tuşlarda hazırlayın ve sanal sanal maceranın hızına başlayın. Şimdi her oyunda yer alan karakterleri zombi saldırısına karşı savunma, aynı zamanda her seviyeyi açma ve bu kategorinin şampiyonu olma puanı kazanma şansın.