Itfaiyeci Oyunları

Mükemmel yangın Itfaiyeci oyunları koleksiyonumuz, çok çeşitli oyunları ücretsiz test etmek için kahraman olmaya hevesli veya itfaiyeci olmak isteyen tüm erkeklere fırsat sunuyor.

En Yeni
En yüksek puan alan
En Yeni
En fazla oynanan
Idle Firefighter 3D
Idle Firefighter 3DIdle Firefighter 3D
Oyunlar Macera Oyunları Itfaiyeci Oyunları

Itfaiyeci Oyunları

Mükemmel yangın Itfaiyeci oyunları koleksiyonumuz, çok çeşitli oyunları ücretsiz test etmek için kahraman olmaya hevesli veya itfaiyeci olmak isteyen tüm erkeklere fırsat sunuyor. Artık itfaiyeci arabalarını sürmek, vahşi batıya seyahat etmek, itfaiyecinin ne yaptığını görmek ve bu kahramanların gerçekleştirmeleri gereken görevlerde nasıl davrandıklarını görmek için fırsatınız var. Oyunlarımız ücretsizdir ve en baştan net göstergeler sunmanız yeterlidir, sadece bilgisayar tuşlarınızı veya fare tıklarınızı kullanın.

Emrinde, sizi memnun edecek bir dizi yangın söndürme Itfaiyeci Oyunları var. Oyunlarımız eğlenceli, ama aynı zamanda eğitici çünkü itfaiyecinin ne yaptığını adım adım keşfetmekten zevk alacaksınız, ama aynı zamanda bir yangın durumunda ne yapacağınızı da öğreneceksiniz. Bir itfaiye aracına tırmanın, hedefe doğru sürün, ateşi söndürün ve kurbanları kurtarın, kahraman olun. İtfaiyecilerin arabasını da kullanabilir ve park edebilirsiniz. Bulmacayı itfaiyeciler veya renkli resimlerle çözebilirsiniz. Kamyonlar, helikopterler, su bombaları ve daha fazlası yangınları söndürmenize ve yardım bekleyen kurbanları kurtarmanıza yardımcı olacaklardır.