İtfaiyeci Sam Oyunları

Sizleri hayali Pontypandy kasabasında harekete geçen aynı isimli animasyon dizisindeki ana karakter olan İtfaiyeci Sam Oyunları oluşan bir koleksiyon keşfetmeye davet ediyoruz.

En Yeni
En yüksek puan alan
En Yeni
En fazla oynanan
Oyunlar Çizgi film Oyunları İtfaiyeci Sam Oyunları

İtfaiyeci Sam Oyunları

Sizleri hayali Pontypandy kasabasında harekete geçen aynı isimli animasyon dizisindeki ana karakter olan İtfaiyeci Sam Oyunları oluşan bir koleksiyon keşfetmeye davet ediyoruz. Oyunlarımız, itfaiyeciler hakkında hayal eden ve kurtarma becerilerini geliştirmek isteyen erkekler için mükemmeldir. Ateşi söndürmek için fareyi kullanarak yangın söndürmeyi ve topu ateşe vermeyi, itfaiye aracını sürmeyi ve kurtarma itfaiyecilerinin 18 nolu ünlü süper kamyonunu test etmeyi öğrenebilirler.

İtfaiyeci Sam oyunları oluşan harika koleksiyonumuz, tüm erkeklere, sevdikleri karakter arabasını sürerek veya kurtarma helikopteri ile ok tuşlarını ve boşluk tuşunu kullanarak pilotluk yapma yeteneklerini görme fırsatı veriyor. Çocuklar zor zamanların nasıl üstesinden geleceğini öğrenmek için sevgili İngiliz animasyon serisindeki itfaiyecilerin yanında kurtarma görevlerine gidebilirler. Bu aşamada herhangi bir oyunu kullanmak kolaydır çünkü her aşamadan önce ekranda göstergeler vardır. Çocuklar, klavyeyi veya fareyi idare etmede ve daha cesurca daha dikkatli kim olduğunu kanıtlayarak arkadaşlarıyla rekabet etme ve oyunun aşamalarını kazanma şansına sahip olurlar.