Alışveriş Oyunları

alışveriş hakkında tutkulu iseniz, size alışveriş fikirler verecektir ve bir alışveriş listesi yapmak neden alışveriş oyunları bir koleksiyon keşfetmek için şans var. Ariel, Kız veya Tiana Ana gibi karakterler ile birlikte, sanal arkadaşlarınızla değerli vakit geçirmek ve onları uygun alışveriş yapmak yardımcı olabilir, ancak dikkat çekici bütçe sığacak şekilde fırsat var.

Şimdi alışveriş sevenler için özel bir yer inşa etmek için bir şans. Daha sonra, işçiler, bütçe setleri işe Adım oyun gereksinimlerine bağlı olarak adım oluşturur talimatları okuyun, size ziyaretçi çekmek amacıyla inşa bütçe ve çalışanların para var, böylece bir strateji oluşturmak için öğrenirler. Ama en önemli şey iş bitirmek için sınırlı bir süre var çünkü dikkatli olmak zorunda olmasıdır.

Alışveriş Oyunları Koleksiyonu tüm kızlara eğlenmek ve yeni şeyler öğrenme fırsatı sunuyor. Eğer bir yönetici veya yapımında biraz modacı olsun, hemen şimdi beceri ve doğuştan gelen bir yetenek test etmek için bir şans. Arkadaşlarınızla ücretsiz oyunlar test etmek için buyrun.

Gombis © 2018 - Terms of Use - Privacy Policy