Alışveriş Oyunları

Alış veriş tutkusuysanız, artık size fikir verecek ve alışveriş listesi yapmanıza yardımcı olacak bir alışveriş oyunları koleksiyonu keşfetme şansına sahipsiniz.

My Pets Shop
My Pets ShopMy Pets Shop
Fashionista Maldives Real Makeover
Fashionista Maldives Real MakeoverFashionista Maldives Real Makeover
Princesses Chic House Party
Princesses Chic House PartyPrincesses Chic House Party
Oyunlar Kız Oyunları Alışveriş Oyunları

Alışveriş Oyunları

Alış veriş tutkusuysanız, artık size fikir verecek ve alışveriş listesi yapmanıza yardımcı olacak bir alışveriş oyunları koleksiyonu keşfetme şansına sahipsiniz. Ariel, Barbie, Ana veya Tiana gibi karakterlerle birlikte, sanal kız arkadaşlarınızla değerli zaman geçirme ve doğru alışveriş yapmalarına yardımcı olma şansına sahipsiniz, ancak bütçeye uymaları için dikkatli olun.

Artık alışveriş tutkusu olanlar için özel bir yer inşa etme şansınız var. Talimatları okuyun, ardından çalışanları işe alın, bütçeyi ayarlayın, oyunun gerekliliklerine göre adım adım inşa edin, bütçede paranızın olması için bir strateji oluşturmayı ve ziyaretçileri çekmek için çalışanlar oluşturmayı öğrenin. Ancak en önemli şey, dikkatli olmanız gerektiğidir çünkü işi bitirmek için sınırlı bir süreniz vardır.

Alışveriş oyunları koleksiyonu tüm kızlara eğlenmek için bir fırsat sunuyor, aynı zamanda yeni şeyler öğrenmek için. İster küçük bir modacı olun, isterse büyüyen bir menajer olun, şimdi yeteneklerinizi test etme ve yeteneklerinizi test etme şansınız var. Ücretsiz oyunlarımızı arkadaşlarınızla test etmeyi seviyoruz.