Maden Oyunları

Her zaman madencilik veya yeraltı işçileri ayıklanması ne anlama geldiğini ilgisini edilmiştir? Şimdi dikkatle özellikle sağlamak ve eğlenceli çevrimiçi garanti etmek, bizim tarafımızdan seçildi gizemini keşfedebilir ve maden oyunları test etmek seçerek tüm sorulara cevap almak için bir şans.

En Yeni
En yüksek puan alan
En Yeni
En fazla oynanan
Mine and Slash
Mine and SlashMine and Slash

Maden Oyunları

Her zaman madencilik veya yeraltı işçileri ayıklanması ne anlama geldiğini ilgisini edilmiştir? Şimdi dikkatle özellikle sağlamak ve eğlenceli çevrimiçi garanti etmek, bizim tarafımızdan seçildi gizemini keşfedebilir ve maden oyunları test etmek seçerek tüm sorulara cevap almak için bir şans. Eğer yeraltı hazinelerini aranan oyunlara havada bir duvar atmak için mantık ve stratejik bomba veya dinamit yerleştirmek zorunda oyunlarından, hemen şimdi favori çizim ünlü karakterlerle, başka bir dünya keşfetmek için bir şans.

Maden oyunları bilginizi test etmek ve konsantrasyon, reaksiyon hızı, kazanmak için kullanmak mantık ve strateji göstermek için. elmas ve diğer kıymetli taşlar, kaşifler istedik, yer altı kazılan veya Mars, altın gizlediklerini hazineler keşfetmek. Sonra güvenle her şeyi birlikte taşımak ve onları yüzeye emin ol. Istediğiniz kadar hazineler keşfedeceksiniz. Can Eğer bu seçenek birlikte biraz teklifleri arkadaşlar ve oyun oyunlar çağırdı.