×
105
Tıklama
Minetap
Idle Egg FactoryIdle Egg FactoryArrow HitArrow HitAnimals ClickerAnimals ClickerBridal RushBridal RushMonster Squad RushMonster Squad RushSweet ClickerSweet ClickerBalık, GatherX peçe kaldırmak ve kesmekBalık, GatherX peçe kaldırmak ve kesmekPizza ClickerPizza ClickerClub Tycoon: Idle ClickerClub Tycoon: Idle ClickerBalls Demolish Pixel Balls Demolish Pixel Studio's PupilStudio's PupilEvolution Simulator 3DEvolution Simulator 3DBeat the PlushBeat the PlushMy Shopping Mall - Business ClickerMy Shopping Mall - Business ClickerMinicraft: Hidden TreasuresMinicraft: Hidden TreasuresWoodman Idle TycoonWoodman Idle TycoonPick CrafterPick CrafterTube ClickerTube ClickerValerka: Blogger SimulatorValerka: Blogger SimulatorDestruction Simulator: Noob and HuggyDestruction Simulator: Noob and HuggyPUSH NOOBPUSH NOOBMinecraft CountMinecraft CountNoob VS Evil GrannyNoob VS Evil GrannyMinecraft MarioMinecraft MarioMini CraftMini CraftNoob: Monsters AdventureNoob: Monsters AdventureBlock Craft 2Block Craft 2Mine TapMine TapMinecraft OnlineMinecraft OnlineNubic Boom CrusherNubic Boom CrusherMinecraft UnblockedMinecraft UnblockedMerry PixmasMerry PixmasCraft RunnerCraft RunnerCute World CraftCute World CraftNubic vs Huggy WuggyNubic vs Huggy WuggyWarzone MercenariesWarzone MercenariesMinecraft polisler pikselMinecraft polisler pikselNoob VS. Choo-Choo CharlesNoob VS. Choo-Choo CharlesNoob DestroyerNoob DestroyerMineWarfire Land DefenseMineWarfire Land DefenseSteve HardcoreSteve HardcoreRed Stickman vs Monster SchoolRed Stickman vs Monster SchoolMinecraft Bubble ShooterMinecraft Bubble ShooterFNF: Minecraft Creeper vs SteveFNF: Minecraft Creeper vs SteveShooting Zombie Blocky Gun WarfareShooting Zombie Blocky Gun WarfareNoob vs pro 3DNoob vs pro 3DSkyBlock: Survive NoobSkyBlock: Survive NoobZombiecraftZombiecraftPixel Warfare 3Pixel Warfare 3Perili HastanePerili HastaneMine World EscapeMine World EscapeForest SteveForest SteveFNF: Minecraft Funky EditionFNF: Minecraft Funky EditionBoomCraftBoomCraftPixel CraftPixel CraftHuggy Wuggy in MinecraftHuggy Wuggy in MinecraftFort Clash SurvivalFort Clash SurvivalMinecraft Noel YapbozMinecraft Noel YapbozMine Shooter: Huggy's Attack!Mine Shooter: Huggy's Attack!Cube Craft 2Cube Craft 2Doodle Cube ioDoodle Cube ioGawd ioGawd ioCraftMineCraftMineNoob Rush Vs Pro MonstersNoob Rush Vs Pro MonstersMinecraft Earth SurvivalMinecraft Earth SurvivalMineblockMineblockNoob Trolling ProNoob Trolling ProCounter CraftCounter CraftRagdoll FighterRagdoll FighterMineCraft Match 3MineCraft Match 3Goldmine StrikeGoldmine StrikeNoob SkyblockNoob SkyblockCrazysteve.ioCrazysteve.ioNoob vs FNAF 2 PlayersNoob vs FNAF 2 PlayersMinecraft boyama kitabıMinecraft boyama kitabıZombie Craft SurvivalZombie Craft SurvivalNoob archer monster attackNoob archer monster attackSantaCraftSantaCraftCounter Craft 3Counter Craft 3Noob vs CopsNoob vs Cops

"MineTap", Minecraft evreninin hayranları için gerçek bir keşif olacak "Clicker" türünde heyecan verici tek oyunculu bir oyundur! Gizli hazineleri ve inanılmaz derecede nadir kaynakları aramak için inanılmaz bloklu dünyayı sonsuz bir şekilde keşfetme fırsatına sahip olacaksınız. Çarpıcı grafiklerin, atmosferik bir film müziğinin ve size birçok olumlu deneyim kazandırabilecek bağımlılık yapıcı oyunun tadını çıkarın!

Başlamak için, sizi yavaş yavaş temel oyun mekanikleriyle tanıştıracak kısa bir eğitimden geçin. Efsanevi bir zanaatkar veya elmas zırh dövebilen yetenekli bir demirci olmak için çeşitli eşyaların işçiliğine dalın. Silah ve diğer faydalı şeyler yapmak için ihtiyaç duyacağınız diğer malzemeleri oluşturmak için aynı blokları birleştirmeniz gerekir. Zaman zaman zombiler, iskeletler, örümcekler, sürüngenler ve diğer birçok tehlikeli çete dahil her türlü canavar tarafından saldırıya uğrayacaksınız. Daha da fazla ek avantaj elde etmek için yok edilen köyü geri yükleyin! Gerekirse pasif gelirinizi, hasarınızı ve diğer özelliklerinizi bir süreliğine artıracak yardımcı bonusları etkinleştirebilirsiniz. Hazine sandıklarını açın, görevleri tamamlayın ve günlük giriş ödülleri kazanın!

Minetap eklendi Tıklama Oyunları.
Fare OyunlariFare Oyunlari
Puzzle OyunlarıPuzzle
Stres Atmaca OyunlarıStres Atmaca
HTML5 OyunlarHTML5 Oyunlar
Trafik OyunlarıTrafik
Koşu OyunlarıKoşu