Blok Oyunları

Dikkatinizi ve hayal gücünüzü harekete geçiren, strateji oluşturmanızı ve uzaya bakmayı öğrenmenizi zorlaştıran akıllı oyunlardan hoşlanıyor musunuz? Blok oyunları aralığını test edin ve hayal kırıklığına uğramayacaksınız.

En Yeni
En yüksek puan alan
En Yeni
En fazla oynanan
Vega Mix 2: Mystery Of Island
Vega Mix 2: Mystery Of IslandVega Mix 2: Mystery Of Island

Blok Oyunları

Dikkatinizi ve hayal gücünüzü harekete geçiren, strateji oluşturmanızı ve uzaya bakmayı öğrenmenizi zorlaştıran akıllı oyunlardan hoşlanıyor musunuz? Blok oyunları aralığını test edin ve hayal kırıklığına uğramayacaksınız. İster görüntüleri eşleştirmeyi, ister Tetris'i herhangi bir şekilde oynamayı ya da dedektife gizlemek, onu öldürmek isteyen kötülükleri savunmak için tasarlanmış geometrik şekiller oluşturarak, istediğiniz herhangi bir eğlence şekli verelim.

Farenizi veya tuşlarınızı kullanın ve blok oyunları seçimimizde istediğinizi kullanarak oyuncu yeteneklerinizi uygulayın. Kristalleri, tatlıları, çiçekleri veya yumurtaları eşleştirin ve doğru çiftleri bulmaya çalışırken eğlenin. Bazen bu belirli bir süre içinde yapılmalıdır, bu yüzden hızlı hareket ettiğinizden, puan kazanmak veya yeni bir seviyeye geçmek için gereken zincir reaksiyonlarını belirlemek için doğru hareketleri oluşturduğunuzdan emin olun. Bazen ikiden fazla görüntü bağlamanız gerekir, böylece yapmanız gereken işe daha iyi odaklanırsınız. Sadece bu şekilde kazanacaksın! Bu ücretsiz, özenle seçilmiş oyunları kullanarak daha yetenekli, daha hızlı, daha odaklanmış olmanız için sizi zorluyoruz.