Kelime Oyunları

Kelime oyunları önerilerimizi seçtikten sonra, yalnızca yeni kelimeler öğrenme değil, aynı zamanda hızlı tepki vermeyi öğrenme fırsatınız olur.

En Yeni
En yüksek puan alan
En Yeni
En fazla oynanan
Halloween Pop and Spell
Halloween Pop and SpellHalloween Pop and Spell

Kelime Oyunları

Kelime oyunları önerilerimizi seçtikten sonra, yalnızca yeni kelimeler öğrenme değil, aynı zamanda hızlı tepki vermeyi öğrenme fırsatınız olur. Atış yapmak ve atış yerine ekrana harfleri yazmak için silah atışlarına katılın! Bulmaca, not defteri veya akşamdan kalmayı seçin ve konsantrasyonunuzu ve bilgi valizinizi test edin. Her harfe dikkat edin, kelimeler oluşturun ve aşamadan sonra seviyeye göre seviye kazanın. Hızlı yazmayı, harf küpündeki kelimeleri bulmayı, gizli harfleri aramayı öğrenin. Şimdi en iyinin en iyisi olmak için bir şans!

Kelime oyunları seçimimiz, yaşınıza bakılmaksızın, eğer bir kız veya bir erkek iseniz, oyuncu becerilerinizi, zekanızı ve genel kültürünüzü geliştirmek istiyorsanız mümkündür. Şimdi, daha sonra bir konuşmada size yardımcı olacak birçok kelime İngilizce'de öğrenebilirsiniz, çünkü anahtardır, cümleleri ve ifadeleri oluşturmanıza yardımcı olacak kadar çok kelime bilmeniz önemlidir. Eğitsel oyunlarımız, kendi bilginize daha fazla güvenmenize yardımcı olmak içindir!