Dora Oyunları

Animasyonlu, eğitici serileri seviyorsanız, şimdi Dora oyunları seçme ve yeni şeyler öğrenme ya da Dora ve arkadaşları ile eğlenme şansına sahipsiniz.

En Yeni
En yüksek puan alan
En Yeni
En fazla oynanan
Dora Magic Land Adventure
Dora Magic Land AdventureDora Magic Land Adventure

Dora Oyunları

Animasyonlu, eğitici serileri seviyorsanız, şimdi Dora oyunları seçme ve yeni şeyler öğrenme ya da Dora ve arkadaşları ile eğlenme şansına sahipsiniz. Oyunlarımız her zaman ücretsiz ve kullanılabilir. Şimdi Dora'ya 15 gizli kalbi aramaya yardımcı olma fırsatın var, ancak zaman için büyük ilgi sınırlı. Ayrıca saç stilistinizi oynayabilir ve Dora ya da tasarımcınız için doğru saç stilini seçebilir ve favori kaşifiniz için doğru kıyafetleri seçebilirsiniz. Cadılar Bayramı kutlamasından hoşlanıyorsanız, Dora ve Diego modası oynama ya da Dora'nın süslemeler hazırlamasına yardımcı olabilirsiniz.

Yalnızca eğlenceli oyunlar değil, aynı zamanda eğitici oyunlar da getiren Dora oyunları denemeyi öneriyoruz. Hafıza kartlı oyunları seçerek, resimler arasındaki farkları arayarak becerilerinizi test edebilirsiniz. Aynı zamanda, Dora ve Diego ile masa tenisi oynayabilir, Dora ve çiçek bahçeleri ile büyülü bahçesini oynayabilir, Dora'nın çok iyi olmayan yanıklarına bakabilirsiniz. Dora ve Diego ile maceraya başlama ve tuşları veya bilgisayar faresini kullanarak iki karakterle eğlenmenin zamanı geldi.