Doktor Dottie Oyunları

Çizgi film dizisi Doktor Dottie'i sevdin mi? Aynı adı taşıyan çizgi film serisinde ünlü Doktor Dottie oyunları keşfetmek için bizimle gelin.

En Yeni
En yüksek puan alan
En Yeni
En fazla oynanan
Disney Noel Oyunları
Disney Noel OyunlarıDisney Noel Oyunları

Doktor Dottie Oyunları

Çizgi film dizisi Doktor Dottie'i sevdin mi? Aynı adı taşıyan çizgi film serisinde ünlü Doktor Dottie oyunları keşfetmek için bizimle gelin. En sevdiğiniz karakterin odasını veya kabinesini dekore edebilir, Doc Mcstuffins ve arkadaşları ile oynayabilir, vücudunda (göz, kulaklar, bacaklar, vb.) Ortaya çıkan her türlü enfeksiyonu tedavi etmesine yardımcı olabilirsiniz. akne. Oyuncak kliniğini, ambulansı ve hatta hastaneyi ziyaret edebilirsiniz. Doktorunuzun becerilerini test etme şansın var ve hastalarına bakmayı öğren.

Burada, hasta koyunlara bakmayı öğrendiğiniz, burun enfeksiyonu, çizik ve diş problemlerini tedavi ettiğiniz birçok Doktor Dottie oyunları bulacaksınız. Akıllı oyunlardan hoşlanıyorsanız, istediğiniz her şeyi bulabilirsiniz. Doktor olarak oynama şansınız var ve hastalandığında doktorumuza davranan ve rolleri tersine çevirmenin ne anlama geldiğini öğrenen siz olun. Ardından tüm arkadaşlarınızı toplayın ve gelip istediğiniz gibi oynayın çünkü seçim yapabileceğiniz çok oyun var. Oyunlar ücretsizdir ve zamandan bağımsız olarak her zaman mevcuttur.