Barbie Moda Tutkunları Kendi tarzınızı yaratın

Barbie Moda Tutkunları Kendi tarzınızı yaratın

×
47
Kız Oyunları Barbie Oyunları Barbie Moda Tutkunları Kendi tarzınızı yaratın

Kendi özel Barbie giyinin ve sonra mürettebat oluşturun!
Barbie Fashionistas: Style Your Crew Game'de kendi moda serginizi tasarlayın. Dekoru kurun, ışıkları açın ve gösterinin başlamasına izin verin! Podyumunuzun nasıl görüneceğini, nereye yerleştirileceğini, hangi kıyafetleri sunacağınızı ve onları kim giyeceğinizi seçeceksiniz!

Şimdi Barbie ile tanışma şansınız var. En şaşırtıcı görünümlerle gelin ve mükemmel bir dekor yaratın. Moda endüstrisindeki en büyük isimlerle tanışın ve çalışmalarınızı üst düzey toplum tarafından hayran olun. Sence ne istiyorsun? Hadi bulalım!

Oyun nasıl oynanır
Başlamak için, modellerinizi seçmeniz ve giymeniz gerekecek. Etek ve üst kısımlardan elbiseler, yüksek topuklu ayakkabılar ve aksesuarlara kadar tüm bir gardırobunuz var, bu yüzden geri çekmeyin! Eşleştirmek için bir kıyafet oluşturun.

Sonuçtan memnun olduğunuzda, modeli tuval üzerine sürükleyip bırakın. Boyutunu artırmak veya küçültmek için simgeyi çevreleyen okları kullanın. Ayrıca, sizin için önceden şekillendirilmiş karakter listesinden de seçim yapabilirsiniz.

Şimdi yerimizi ve çevremizi seçme zamanı. Galalarınız nerede yapılacak? Bir stüdyo? Park? Ya da belki de yürümek için görkemli bir kırmızı halı ile barok bir opera süslüyorsunuz.

Bu seti aldıktan sonra hazırlıklara başlayalım. Parti balonlarından gösterişli el sanatlarına ve hatta mikroskop ve bazı bilimsel laboratuvar enstrümanlarına kadar, mesajınızı duyurmak için ihtiyacınız olan her şeye sahipsiniz!

Biraz ışık ekleyin, belki biraz ışıltı ve parıltı ekleyin ve hepsi mükemmel!

Barbie Moda Tutkunları Kendi tarzınızı yaratın eklendi Barbie Oyunları.
Spa OyunlarıSpa
Giydirme OyunlarıGiydirme
Prenses OyunlarıPrenses
Giysi Giydirme OyunlarıGiysi Giydirme
Prenses Giydirme OyunlarıPrenses Giydirme
Moda OyunlarıModa
Güzellik OyunlarıGüzellik
Bratz OyunlarıBratz
Ever After High OyunlarıEver After High
Ünlü Giydirme OyunlarıÜnlü Giydirme
Giydirme ve makyaj oyunlarıGiydirme ve makyaj oyunları
Kız OyunlarıKız
Barbie Giydirme OyunlarıBarbie Giydirme
Evlilik OyunlarıEvlilik
Disney Prenses OyunlarıDisney Prenses