Gezegeninizi yükseltin, yeni gezegenler oluşturun ve hatta gemileri otomatik olarak gönderin. Evreni fethet! Tıklayın ve oynayın.
Oyunun amacı

  • Önce zaman biterse olabildiğince çok gezegen fethetmek.
  •  Kendi gezegenlerine sahip olmak için diğer gezegenlere gemi gönder. Yeni gezegenleri fethetmek için gemi göndermeniz ve hedef gezegende birimleri öldürmeniz gerekir. Bunu yaptığınızda yeni gezegene sahip olacaksınız.
  • Bir gemi göndermek için, gezegeninizi seçin ve sonra hedef gezegeni tıklayın. Bir gemi hazırlanacak ve mümkün olan en kısa sürede gönderilecektir. Gemi akışları Gemileri tek tek elle göndermekten bıktınız mı? Artık bir gemi akışı oluşturabilirsiniz ve bu otomatik olarak gemi gönderecektir. Sadece hedef gezegen dolu değilse ve başlangıç ​​gezegeninde en az ~% 50 birim varsa yeni bir gemi gönderir.
  • Bir gemi akışı oluşturmak için "Akış" etiketli simgeyi tıklayın, başlangıç ​​gezegenini seçin ve ardından hedef gezegeni tıklayın. Gemi akışını silmek için platforma oklarla basmanız yeterlidir. Gezegenler oluşturun Koloninizi genişletme zamanı mı ... yoksa sıkışıp kaldınız mı? Sorun değil, biraz tasarruf edin ve yeni bir gezegen yaratın.
  • Yeni bir gezegen oluşturmak için "Gezegen" etiketli simgeye tıklayın ve boş bir alana tıklayın. Etrafında yeterli alan olduğundan emin olun, eğer işe yaramazsa, başka bir yerde tekrar deneyin, sadece bir gezegen oluşturulduğunda ücretlendirilirsiniz.
BitPlanets.com eklendi .io Oyunları.