134
9,3 / 10

Blockpost

Silah

Open World Crime City ShootingOpen World Crime City ShootingShooting Zombie Blocky Gun WarfareShooting Zombie Blocky Gun WarfareHelicopter AssassinHelicopter AssassinSpecial Strike: DLC 4Special Strike: DLC 4TREVOR 3: Mad StoryTREVOR 3: Mad StoryCounter Craft ZombiesCounter Craft ZombiesRocket Clash 3DRocket Clash 3DAssault on the Evil StarAssault on the Evil StarCubeShot.ioCubeShot.ioGuerrillasGuerrillasDarkness In SpaceshipDarkness In SpaceshipIsland Of The DamnedIsland Of The DamnedHobo 5 ve yabancılarHobo 5 ve yabancılarSilahlı Kuvvetler gangsterler vsSilahlı Kuvvetler gangsterler vsCounterblow GameCounterblow GameRoblox ShooterRoblox ShooterGangster Man 3DGangster Man 3DAirport Clash 3DAirport Clash 3DStar Wars Rebels: Strike MissionsStar Wars Rebels: Strike MissionsSpaceGuard.ioSpaceGuard.ioSquid Game SniperSquid Game SniperBank Atm SimulatorBank Atm SimulatorBiohazard Z WarBiohazard Z WarKick the Huggie WuggieKick the Huggie WuggieZombie ReformZombie ReformDrednot.ioDrednot.ioLA Crime Stories 4LA Crime Stories 4Mad City: Joker 2Mad City: Joker 2DEEEER SimulatorDEEEER SimulatorCritical Strike ZeroCritical Strike ZeroNoob vs pro 3DNoob vs pro 3DMine Clone 4Mine Clone 4Craft RunnerCraft RunnerZombie Craft SurvivalZombie Craft SurvivalMine Farmer 3DMine Farmer 3DMineEnergy.funMineEnergy.funCraftnite.ioCraftnite.ioNoob VS. Choo-Choo CharlesNoob VS. Choo-Choo CharlesNoob vs Pro: Stick WarNoob vs Pro: Stick WarHuggy Wuggy in MinecraftHuggy Wuggy in MinecraftMr. Noob vs ZombiesMr. Noob vs ZombiesMineCity BreakersMineCity BreakersMinecraft Noel YapbozMinecraft Noel YapbozMinecraft CountMinecraft CountMonster School 3Monster School 3Minecraft'ın Farklılıklarını Bulma ResimleriMinecraft'ın Farklılıklarını Bulma ResimleriMinecraft SurvivalMinecraft SurvivalMineWar Soldiers vs ZombiesMineWar Soldiers vs ZombiesFalling PartyFalling PartySkyBlock: Survive NoobSkyBlock: Survive NoobCube Craft 2Cube Craft 2Rainbow Friends EscapeRainbow Friends EscapeWorld Craft 2World Craft 2MineCraft RunnerMineCraft RunnerCraftMineCraftMinePUSH NOOBPUSH NOOBMineWarfire Land DefenseMineWarfire Land DefenseMinecraft Gizli Elmas BloklarıMinecraft Gizli Elmas BloklarıPeonCraft - SacrificedPeonCraft - SacrificedMinecraft PlaygroundMinecraft PlaygroundParkour Block 2DParkour Block 2DNoob vs ZombieNoob vs ZombieKogama MinecraftKogama MinecraftNoob: Zombie Prison EscapeNoob: Zombie Prison EscapeCounter CraftCounter CraftBlock Craft: Zombie AttackBlock Craft: Zombie AttackNoob SkyblockNoob SkyblockCounter Craft 3 ZombiesCounter Craft 3 ZombiesPixel CraftPixel CraftBuildCraftBuildCraftNoob Hero: AdventureNoob Hero: AdventureMinecraft UnblockedMinecraft UnblockedSuper Mario CraftSuper Mario CraftMinesmashers.clubMinesmashers.clubCounter Craft ZombiesCounter Craft ZombiesCrazy M1neWorldCrazy M1neWorldMinecraft MarioMinecraft Mario Craft World Craft WorldZombiecraftZombiecraftPaper MinecraftPaper Minecraft

Oyun, birçok farklı oyuncunun halihazırda oynadığı mevcut haritalara sahip bir sunucu listesine sahiptir. Bu oyun, iyi bilinen Minecraft oyununun unsurlarına sahiptir. Bu sıradan bir nişancı değil, çünkü burada tüm dokular bir harita gibi küplerden, üzerindeki tüm nesneler ve hatta oyunculardan oluşuyor.

Her oyuncunun bloklardan kendi binasını yaratma fırsatı var ve bu harika! Her deneyimli oyuncu, orada siper almak ve açık alanda bulunan oyunculara ateş etmek için kendi kalesini veya barikatını inşa edebilecektir. Şu anda düzinelerce erkek çocuk "Kontrol Noktası" oyununu oynuyor, bu yüzden hemen şimdi savaşlara katılabilirsiniz. Tek yapmanız gereken mevcut oyun odalarından birini seçmeniz ve takımlardan birine katılmanız.

Düşmanları öldürerek istatistiklerinizi artırır ve hatta kahramanın seviyesini yükseltirsiniz. Görevleri tamamlayarak, yeni benzersiz silahlar ve diğer faydalı bonuslar alabileceğiniz kasalar, açılışlar elde edersiniz. Bir profesyonel gibi oynayın, daha fazla rakip takım oyuncusu öldürün ve takımınızın kazanmasına yardımcı olun.

Blockpost eklendi Silah Oyunları.