×
23
Minecraft
Noob Destroyer
CraftMineCraftMineMinecraft RemakeMinecraft RemakeMinecaves Lost in SpaceMinecaves Lost in Space5 Nights at Monster School5 Nights at Monster SchoolFNF: Minecraft Creeper vs SteveFNF: Minecraft Creeper vs SteveForest SteveForest SteveDoomcraftDoomcraftMonster School 3Monster School 3Piksel canavarlarını öldürPiksel canavarlarını öldürMinesmashers.clubMinesmashers.club Craft World Craft WorldVoxiom.ioVoxiom.ioMultiplayer Battle RoyaleMultiplayer Battle RoyalePirates of VoxelPirates of VoxelMinecraft WarsMinecraft WarsNoob SkyblockNoob SkyblockCube Craft 2Cube Craft 2Perili HastanePerili HastaneNinja PvP: Mistik yumurta bulNinja PvP: Mistik yumurta bulMineParkour.clubMineParkour.clubNoob VS. Choo-Choo CharlesNoob VS. Choo-Choo CharlesKrunker IoKrunker IoWorld Craft 2World Craft 2Counter CraftCounter CraftNoob VS LavaNoob VS LavaParkour Block 3DParkour Block 3DLego MinecraftLego MinecraftSlitherCraftioSlitherCraftioHuggy Wuggy in MinecraftHuggy Wuggy in MinecraftPixel Swat Zombie SurvivalPixel Swat Zombie SurvivalCraftMineCraftMineMinecraft RemakeMinecraft RemakeMinecaves Lost in SpaceMinecaves Lost in Space5 Nights at Monster School5 Nights at Monster SchoolFNF: Minecraft Creeper vs SteveFNF: Minecraft Creeper vs SteveForest SteveForest SteveDoomcraftDoomcraftMonster School 3Monster School 3Piksel canavarlarını öldürPiksel canavarlarını öldürMinesmashers.clubMinesmashers.club Craft World Craft WorldVoxiom.ioVoxiom.ioMultiplayer Battle RoyaleMultiplayer Battle RoyalePirates of VoxelPirates of VoxelMinecraft WarsMinecraft WarsNoob SkyblockNoob SkyblockCube Craft 2Cube Craft 2Perili HastanePerili HastaneNinja PvP: Mistik yumurta bulNinja PvP: Mistik yumurta bulMineParkour.clubMineParkour.clubNoob VS. Choo-Choo CharlesNoob VS. Choo-Choo CharlesKrunker IoKrunker IoWorld Craft 2World Craft 2Counter CraftCounter CraftNoob VS LavaNoob VS LavaParkour Block 3DParkour Block 3DLego MinecraftLego MinecraftSlitherCraftioSlitherCraftioHuggy Wuggy in MinecraftHuggy Wuggy in MinecraftPixel Swat Zombie SurvivalPixel Swat Zombie SurvivalCraft RunnerCraft RunnerMinecraft Apple ShooterMinecraft Apple ShooterNoob vs Zombie SurviveNoob vs Zombie SurviveMinicraft: Hidden TreasuresMinicraft: Hidden TreasuresMineEnergy.funMineEnergy.funKirka.ioKirka.ioMinecraft Bubble ShooterMinecraft Bubble ShooterMinecraft Earth SurvivalMinecraft Earth SurvivalMineWarfire Land DefenseMineWarfire Land DefenseMinecraft boyama kitabıMinecraft boyama kitabıRich Vs ZombiesRich Vs ZombiesMinecraft.ioMinecraft.ioBlocky RoadsBlocky RoadsMinicraft: Imposter WarMinicraft: Imposter WarParkour Block 2DParkour Block 2DNoob: Tower DefenseNoob: Tower DefenseDestruction Simulator: Noob and HuggyDestruction Simulator: Noob and HuggyNoob VS Evil GrannyNoob VS Evil GrannyHayatta Kalma Minecraft   Seçilmiş YolHayatta Kalma Minecraft Seçilmiş YolRed Stickman vs Monster SchoolRed Stickman vs Monster School

Noob the Destroyer, her türlü binayı yıkarak rahatlayabileceğiniz ve tüm stresinizi atabileceğiniz eğlenceli bir aksiyon oyunudur! Eşsiz silahların yardımıyla çeşitli yapıları yok etmeniz gereken 10 heyecan verici seviye sizi bekliyor.

Portalı bir sonraki konuma açabileceğiniz anahtar düşene kadar binayı yok edin. Cephaneliğinizde bir yay, bir tatar yayı, bir Kalaşnikof saldırı tüfeği, bir plazma silahı ve hatta en sağlam yapıyı bile tek bir salvo ile paramparça edebilen bir bazuka yer alacak. Arena topraklarında bazen yapıya büyük zarar verebilecek dinamit blokları belirecek ve altını oyacak. Odayı onlarca ton TNT ile doldurun veya duvarlara birkaç saniye içinde her şeyi sağlam bir harabeye çevirecek yapışkan el bombaları yerleştirin! Bir dinamit kulesi inşa edin ve seçkin bir çatı katı süitini havaya uçurmak için yüksek bir gökdelenin tepesine tırmanın. Binaları muhteşem bir şekilde yıkmanın yaratıcı yeni yollarını deneyin ve bulun!

Noob Destroyer eklendi Minecraft Oyunları.
Lego OyunlarıLego
Multiplayer OyunlarıMultiplayer
RPG OyunlarRPG Oyunlar
Simülasyon OyunlarıSimülasyon
3D Oyunları3D
Inşaat OyunlarıInşaat
Silah OyunlarıSilah
Unity OyunlarıUnity
Keskin Nişancı OyunlarıKeskin Nişancı
Yetenek OyunlarıYetenek
Kale Savunma OyunlarıKale Savunma
GTA OyunlarıGTA
3D Nişan Oyunları3D Nişan
Counter Strike OyunlarıCounter Strike
Piksel OyunlarıPiksel