Bois io bir 3D savaş royale io oyunu. Silah, cephane ve diğer şeyleri toplayın. Düşmanlarınızı pusuya düşürün. Bu savaşı kazanın! Arkadaşlarınızı getirin ve birlikte çevrimiçi oynayın. Hadi gidelim! Dev bir haritada 100 oyuncuya karşı savaş Battle Royale .IO oyunu PUBG gibi: maçı kazanan son kişi olun!
BOIS.io, piksel savaşında diğer çevrimiçi oyuncularla savaşacağınız çevrimiçi piksel savaş royale oyunudur. Lobideki diğer tüm oyuncuların yanında silahsız olarak başlayacaksınız. Diğer oyuncuları yenmek ve kullanmak için haritayı hızlı bir şekilde aramalısınız.

Kontroller

  • Hareket etmek için WASD veya ok tuşları
  • Çekim için sol tıklayın
  • Etkileşim F
  • 12345 öğeleri değiştirmek için
  • E zanaat menüsüne girmek için

Bois io'daki amaç hayatta kalacak tek kişi olarak kalmaktır. Battle royale modu, tüm oyuncuların bilinmeyen yere düşürülmeleri, silahları almaları ve savaşa hazırlanmaları anlamına gelir. Savaşın kendisi kırmızı küpte gerçekleşir. Başlangıçta bir zamanlayıcı göreceksiniz. Zaman dolmadan küpün içine girmelisin. O anda küpün dışında kalırsanız, bu anında bir ölümdür.
Kırmızı küpün içinde zamanla küçülecek bir bölge bulacaksınız. Mevcut arazi çok küçük olduğunda, çok fazla silah, cephane ve yardım çantası bulundurmak daha iyidir. Evlerde, merdivenlerin altında ve gizli yerlerde silah ve cephane bulabilirsiniz.
Bois, popüler battle royale moduna getirilen yeni özelliklerle harika bir deney.

Bois.io eklendi .io Oyunları.
Multiplayer OyunlarıMultiplayer
Yılan OyunlarıYılan
Silah OyunlarıSilah
Tank OyunlarıTank
Savaş OyunlarıSavaş
Aksiyon OyunlarıAksiyon
GTA OyunlarıGTA
3D Nişan Oyunları3D Nişan
Street Fighter OyunlarıStreet Fighter
Counter Strike OyunlarıCounter Strike
Hayatta Kalma OyunlarıHayatta Kalma
Piksel OyunlarıPiksel
MMORPG oyunlarıMMORPG oyunları