E Boy Fashion
Erkek Giydirme
E Boy Fashion
E Boy Fashion

E Boy Fashion

×
21

Son zamanlarda gördüğümüz ünlü e-kızların yanı sıra, bayanların kesinlikle buluşması gereken başka bir TikTok tabanlı arketip var: e-çocuklar!

Bugün, son derece popüler ve süper yakışıklı üç çocuk için moda danışmanı olmak için meydan okuyorsunuz: Kristoff, Aladdin ve Prens Eric, bu yepyeni emo esintili moda temalı kıyafetle buluşacağınız ve şekillendireceğiniz üç # çocuk kızlar için oyun.

Öyleyse gelin ve E-Boy Moda oyununa başlarken onlara katılın ve herkesin dikkatini en iyi şekilde ele geçirmeye hazırlandıkları için bu eğlenceli bayanlar için hangi çene bırakma görünümlerini bir araya getirebileceğinizi görün.

  • Kristoff

Kristoff, onu istediğiniz gibi giydirirken moda seçimlerinizin cesaretini ilk keşfeden. Kristoff'un gardırobunda, bazıları uzun kollu, düz chino pantolon, yırtık kot pantolon ve aralarından seçim yapabileceğiniz serin fermuarlı hoodies ile eşleştirilmiş olan birçok baskılı tişört bulacaksınız… Favorilerinizi karıştırın ve eşleştirin ve harika bir araya getirin Frozen Kristoff için e-erkek kıyafeti.

  • Alaaddin

Aladdin'de sıradaki. Bu çevrimiçi giyinme oyununda, e-erkek gardıropu, renkli baskılarla eşleştirebileceğiniz cin baskıları ve kaya aksesuarları ile emo kıyafetleri tarafından yönetiliyor.

  • Prens Eric

Görünüşünü yakışıklı bir eboy'a dönüştüren son kişi Prens Eric. Gardırop çoğunlukla siyah tarafından yönetiliyor, ancak orada günün bir sonraki kıyafeti için kullanılacak sarı ve kırmızı kıyafet parçaları da bulacaksınız.

Yayın tarihi

  • Nisan 2020

platform

  • internet tarayıcısı
  • seyyar

Kontrol

  • fare
E Boy Fashion eklendi Erkek Giydirme Oyunları.
Ben 10 OyunlarıBen 10
Örümcek Adam OyunlarıÖrümcek Adam
Giydirme OyunlarıGiydirme
Moda OyunlarıModa
Süper Kahraman OyunlarıSüper Kahraman
HTML5 OyunlarHTML5 Oyunlar
Erkek OyunlarıErkek
Snowboard OyunlarıSnowboard
Kovboy OyunlarıKovboy
Justin Bieber OyunlarıJustin Bieber
Hayvan Giydir OyunlarıHayvan Giydir