Hayvan Giydir Oyunları

Her zaman bir evcil hayvanın dilediğini ve istediğin gibi giyinmesini istedin mi? ama aileniz asla birinizi satın almak istemedi, çünkü onlara bakmak için zamanınız olmadığını düşünüyorlar? O zaman bu hayvan giydirme ve bakıcı hayvan giydir oyunları bir hayvanla ilgilenmeniz için gerekenlere sahip olduğunuzu kanıtlamanız gerekir.

En Yeni
En yüksek puan alan
En Yeni
En fazla oynanan
Dog Hospital
Dog HospitalDog Hospital
Tom and Jerry Card Creator
Tom and Jerry Card CreatorTom and Jerry Card Creator
Anna Köpek bakımı
Anna Köpek bakımıAnna Köpek bakımı
Oyunlar Kız Oyunları Hayvan Giydir Oyunları

Hayvan Giydir Oyunları

Her zaman bir evcil hayvanın dilediğini ve istediğin gibi giyinmesini istedin mi? ama aileniz asla birinizi satın almak istemedi, çünkü onlara bakmak için zamanınız olmadığını düşünüyorlar? O zaman bu hayvan giydirme ve bakıcı hayvan giydir oyunları bir hayvanla ilgilenmeniz için gerekenlere sahip olduğunuzu kanıtlamanız gerekir. Çok çeşitli köpekler, kediler, midilliler, ejderhalar, hamsterler ve daha fazlasından en sevdiğiniz evcil hayvanı seçin ve onlara mümkün olduğunca dikkat edin. Sıcak bir köpük banyosuyla başlayın, besleyin, onlarla oynayın ve güzelce giydiğinizden emin olun. Küçük hayvanları akıllıca seçtiğinizden emin olun ... bazı evcil hayvanların temiz yaşam alanına sahip olması ve bu sizin için daha fazla görev anlamına gelir!

Hayvan giydir oyunları seçimi evcil ve vahşi tüm evcil hayvan severlere adanmıştır. Kediler, köpekler, atlar ve My Little Pony'den ejderhalar ve midilliler gibi harika yaratıkları özelleştirmenize izin veren oyunlar. Belki de en çok midilli elbiseleri çocuklar tarafından aranır. Bu sevimli hayvanları, her hayvan için yaratılmış güzel kostümlerle giydirmeden önce, sıcak ve kokulu kabarcıklarla banyo yapmak zorundasınız. Evcil hayvan bakımı seansınıza hassas sabun veya hayvanlar ve sıcak su için özel bir şampuan kullanarak başlayın. Onları kurutun, taraklayın ve soyunma odasına gidin. Artık yeni hayvan temiz, onu giydirebilirsin. Aksesuarları kullanmayı ve en mutlu hayvanı almayı unutmayın.