×
518
Paper Minecraft
Minecraft
Paper Minecraft
Zombs.ioZombs.ioMine Clone 4Mine Clone 4Noob Nightmare ArcadeNoob Nightmare ArcadePerili HastanePerili HastaneNoob Miner: JailbreakNoob Miner: JailbreakHacker vs Noob: Monster SchoolHacker vs Noob: Monster SchoolFNF: Minecraft Creeper vs SteveFNF: Minecraft Creeper vs SteveImpostor but Huggy WuggyImpostor but Huggy WuggyNoob DestroyerNoob DestroyerSantaCraftSantaCraft5 Nights at Monster School5 Nights at Monster SchoolMinecraft MarioMinecraft MarioFNF Minecraft TakeoverFNF Minecraft TakeoverSteveman and AlexwomanSteveman and AlexwomanMonstercraft and BallsMonstercraft and BallsMinecraft Earth SurvivalMinecraft Earth SurvivalMerry PixmasMerry PixmasBloxdHop.ioBloxdHop.ioKogama MinecraftKogama MinecraftKlasik Minecraft çevrimiçiKlasik Minecraft çevrimiçiPirates of VoxelPirates of VoxelMinicraftMinicraftMy Craft: Craft AdventureMy Craft: Craft AdventureBlock Craft 2Block Craft 2Krunker IoKrunker IoNoob VS. Choo-Choo CharlesNoob VS. Choo-Choo CharlesZombie Craft SurvivalZombie Craft SurvivalNoob: Parkour CraftNoob: Parkour CraftNoob Trolling ProNoob Trolling ProNoob VS LavaNoob VS LavaZombs.ioZombs.ioMine Clone 4Mine Clone 4Noob Nightmare ArcadeNoob Nightmare ArcadePerili HastanePerili HastaneNoob Miner: JailbreakNoob Miner: JailbreakHacker vs Noob: Monster SchoolHacker vs Noob: Monster SchoolFNF: Minecraft Creeper vs SteveFNF: Minecraft Creeper vs SteveImpostor but Huggy WuggyImpostor but Huggy WuggyNoob DestroyerNoob DestroyerSantaCraftSantaCraft5 Nights at Monster School5 Nights at Monster SchoolMinecraft MarioMinecraft MarioFNF Minecraft TakeoverFNF Minecraft TakeoverSteveman and AlexwomanSteveman and AlexwomanMonstercraft and BallsMonstercraft and BallsMinecraft Earth SurvivalMinecraft Earth SurvivalMerry PixmasMerry PixmasBloxdHop.ioBloxdHop.ioKogama MinecraftKogama MinecraftKlasik Minecraft çevrimiçiKlasik Minecraft çevrimiçiPirates of VoxelPirates of VoxelMinicraftMinicraftMy Craft: Craft AdventureMy Craft: Craft AdventureBlock Craft 2Block Craft 2Krunker IoKrunker IoNoob VS. Choo-Choo CharlesNoob VS. Choo-Choo CharlesZombie Craft SurvivalZombie Craft SurvivalNoob: Parkour CraftNoob: Parkour CraftNoob Trolling ProNoob Trolling ProNoob VS LavaNoob VS LavaCartoon StrikeCartoon StrikeDoomcraftDoomcraftCrazy M1neWorldCrazy M1neWorldNubic Boom CrusherNubic Boom CrusherMinecraft boyama kitabıMinecraft boyama kitabıMinecraft BuilderMinecraft BuilderGoldmine StrikeGoldmine StrikeSuper Mario CraftSuper Mario CraftNoob vs Pro - Boss LevelsNoob vs Pro - Boss LevelsNoob in Monster WorldNoob in Monster WorldPixel Swat Zombie SurvivalPixel Swat Zombie SurvivalPUSH NOOBPUSH NOOBMinecraft Endless RunnerMinecraft Endless RunnerGundar.ioGundar.ioZombiecraftZombiecraftMinecraft.ioMinecraft.ioMinicraft: Imposter WarMinicraft: Imposter WarPixel Battle RoyalePixel Battle RoyaleBlockCraftBlockCraftHerobrine vs HackerHerobrine vs Hacker

Ünlü serinin başka bir oyunu - Minecraft! Oyuncu ve oyun modunu seç ve 2B modunda farklı görevleri bitir. Paper Minecraft, efsanevi bina oyunu Minecraft'ın 2D versiyonudur. Bir oyuna başlamadan önce çeşitli karakter kaplamaları ve oyun modları seçebilirsiniz. Hayatta kalma modu beceri ve yaratıcılık gerektirir - hayatta kalmak için kaynak ve yiyecek toplamalı ve yaşamak için bir yerleşim inşa etmelisiniz. Çoğu minecraft oyununda olduğu gibi, hayvanlarla ve orman, su, kaya ve tarlalar gibi farklı arazilerle de karşılaşacaksınız. Maden taşı ve ahşabı alet yapmak ve bu aletleri madencilik yapmak için daha gelişmiş malzemelerle yapı inşa etmek.

Bu piksel dünyasını tıpkı Minecraft'ta olduğu gibi bu sefer 2D'de keşfedin. Mina çeşitli bloklar, istediğiniz her şeyi oluşturun ve oluşturun. Dünyanızı arkadaşlarınızla, ailenizle veya istediğiniz herhangi biriyle paylaşın. Yaptığınız şey size kalmış. Daha önce kimsenin görmediği özel bir şey olacak mı?

Kontrol:

  • AD veya sol / sağ ok hareket etmek için
  • Atlamak için W veya yukarı ok
  • Bloğu kazmak veya yerleştirmek için sol tıklama
  • E envanter veya sandık açmak için
  • Öğeyi tutmak ve tutmak için F
  • Bir öğeyi hazırlama menüsündeki yığından ayırmak için boşluk çubuğu
Paper Minecraft eklendi Minecraft Oyunları.
Lego OyunlarıLego
Multiplayer OyunlarıMultiplayer
RPG OyunlarRPG Oyunlar
Simülasyon OyunlarıSimülasyon
3D Oyunları3D
Inşaat OyunlarıInşaat
Silah OyunlarıSilah
Unity OyunlarıUnity
Keskin Nişancı OyunlarıKeskin Nişancı
Yetenek OyunlarıYetenek
Kale Savunma OyunlarıKale Savunma
GTA OyunlarıGTA
3D Nişan Oyunları3D Nişan
Counter Strike OyunlarıCounter Strike
Piksel OyunlarıPiksel