×
573
Paper Minecraft
Minecraft
Paper Minecraft
Pixel Gun Apocalypse 5Pixel Gun Apocalypse 5Crazy Pixel WarfareCrazy Pixel WarfareMonster School ChallengesMonster School ChallengesCube MineCraft OnlineCube MineCraft OnlineBloxd.ioBloxd.ioMinecraft RemakeMinecraft RemakeCounter Craft ZombiesCounter Craft ZombiesNoobWarsNoobWars5 Nights at Monster School5 Nights at Monster SchoolNoob DestroyerNoob DestroyerNoob vs Zombie 2Noob vs Zombie 2Noob Trolling ProNoob Trolling ProMinecraft Apple ShooterMinecraft Apple ShooterSantaCraftSantaCraftNoob vs Pro 4 Lucky BlockNoob vs Pro 4 Lucky BlockRich Vs ZombiesRich Vs ZombiesShooting Zombie Blocky Gun WarfareShooting Zombie Blocky Gun WarfarePixel Warfare 3Pixel Warfare 3Crazy M1neWorldCrazy M1neWorldCombat Pixel SWAT & ZombiesCombat Pixel SWAT & ZombiesMine CloneMine CloneMineCraft RunnerMineCraft RunnerMine Shooter: Huggy's Attack!Mine Shooter: Huggy's Attack!Rainbow Noob SurvivorRainbow Noob SurvivorRagdoll FighterRagdoll FighterNoob Trolls ProNoob Trolls ProGTA MinecraftGTA MinecraftNubic Stunt Car CrasherNubic Stunt Car CrasherBlockpostBlockpostMan or MonsterMan or MonsterPixel Gun Apocalypse 5Pixel Gun Apocalypse 5Crazy Pixel WarfareCrazy Pixel WarfareMonster School ChallengesMonster School ChallengesCube MineCraft OnlineCube MineCraft OnlineBloxd.ioBloxd.ioMinecraft RemakeMinecraft RemakeCounter Craft ZombiesCounter Craft ZombiesNoobWarsNoobWars5 Nights at Monster School5 Nights at Monster SchoolNoob DestroyerNoob DestroyerNoob vs Zombie 2Noob vs Zombie 2Noob Trolling ProNoob Trolling ProMinecraft Apple ShooterMinecraft Apple ShooterSantaCraftSantaCraftNoob vs Pro 4 Lucky BlockNoob vs Pro 4 Lucky BlockRich Vs ZombiesRich Vs ZombiesShooting Zombie Blocky Gun WarfareShooting Zombie Blocky Gun WarfarePixel Warfare 3Pixel Warfare 3Crazy M1neWorldCrazy M1neWorldCombat Pixel SWAT & ZombiesCombat Pixel SWAT & ZombiesMine CloneMine CloneMineCraft RunnerMineCraft RunnerMine Shooter: Huggy's Attack!Mine Shooter: Huggy's Attack!Rainbow Noob SurvivorRainbow Noob SurvivorRagdoll FighterRagdoll FighterNoob Trolls ProNoob Trolls ProGTA MinecraftGTA MinecraftNubic Stunt Car CrasherNubic Stunt Car CrasherBlockpostBlockpostMan or MonsterMan or MonsterNoob Shooter ZombieNoob Shooter Zombie Craft World Craft WorldFNF: Minecraft Funky EditionFNF: Minecraft Funky EditionPick CrafterPick CrafterMineParkour.clubMineParkour.clubCounter Craft 2 ZombiesCounter Craft 2 ZombiesBlocky RoadsBlocky RoadsMinecraft OnlineMinecraft OnlineCrazysteve.ioCrazysteve.ioMineblockMineblockCounter CraftCounter CraftMine TapMine TapNoob vs Pro: Stick WarNoob vs Pro: Stick WarZombs.ioZombs.ioNoob VS Evil GrannyNoob VS Evil GrannyGawd ioGawd ioMinecraft'ın Farklılıklarını Bulma ResimleriMinecraft'ın Farklılıklarını Bulma ResimleriKlasik Minecraft çevrimiçiKlasik Minecraft çevrimiçiMinecraft Earth SurvivalMinecraft Earth SurvivalNoob: Tower DefenseNoob: Tower Defense

Ünlü serinin başka bir oyunu - Minecraft! Oyuncu ve oyun modunu seç ve 2B modunda farklı görevleri bitir. Paper Minecraft, efsanevi bina oyunu Minecraft'ın 2D versiyonudur. Bir oyuna başlamadan önce çeşitli karakter kaplamaları ve oyun modları seçebilirsiniz. Hayatta kalma modu beceri ve yaratıcılık gerektirir - hayatta kalmak için kaynak ve yiyecek toplamalı ve yaşamak için bir yerleşim inşa etmelisiniz. Çoğu minecraft oyununda olduğu gibi, hayvanlarla ve orman, su, kaya ve tarlalar gibi farklı arazilerle de karşılaşacaksınız. Maden taşı ve ahşabı alet yapmak ve bu aletleri madencilik yapmak için daha gelişmiş malzemelerle yapı inşa etmek.

Bu piksel dünyasını tıpkı Minecraft'ta olduğu gibi bu sefer 2D'de keşfedin. Mina çeşitli bloklar, istediğiniz her şeyi oluşturun ve oluşturun. Dünyanızı arkadaşlarınızla, ailenizle veya istediğiniz herhangi biriyle paylaşın. Yaptığınız şey size kalmış. Daha önce kimsenin görmediği özel bir şey olacak mı?

Kontrol:

  • AD veya sol / sağ ok hareket etmek için
  • Atlamak için W veya yukarı ok
  • Bloğu kazmak veya yerleştirmek için sol tıklama
  • E envanter veya sandık açmak için
  • Öğeyi tutmak ve tutmak için F
  • Bir öğeyi hazırlama menüsündeki yığından ayırmak için boşluk çubuğu
Paper Minecraft eklendi Minecraft Oyunları.
Lego OyunlarıLego
Multiplayer OyunlarıMultiplayer
RPG OyunlarRPG Oyunlar
Simülasyon OyunlarıSimülasyon
3D Oyunları3D
Inşaat OyunlarıInşaat
Silah OyunlarıSilah
Unity OyunlarıUnity
Keskin Nişancı OyunlarıKeskin Nişancı
Yetenek OyunlarıYetenek
Kale Savunma OyunlarıKale Savunma
GTA OyunlarıGTA
3D Nişan Oyunları3D Nişan
Counter Strike OyunlarıCounter Strike
Piksel OyunlarıPiksel