604
8,9 / 10

Paper Minecraft

Minecraft

Pixel Gun Apocalypse 5Pixel Gun Apocalypse 5Crazy Pixel WarfareCrazy Pixel WarfareMonster School ChallengesMonster School ChallengesCube MineCraft OnlineCube MineCraft OnlineBloxd.ioBloxd.ioFNF Minecraft TakeoverFNF Minecraft TakeoverCounter Craft ZombiesCounter Craft ZombiesHide & Seek in MinecraftHide & Seek in MinecraftNoob Trolling ProNoob Trolling Pro5 Nights at Monster School5 Nights at Monster SchoolMinecraft PlaygroundMinecraft Playground Craft World Craft WorldMinecraft MarioMinecraft MarioNoob DestroyerNoob DestroyerNoob vs Pro 4 Lucky BlockNoob vs Pro 4 Lucky BlockRich Vs ZombiesRich Vs ZombiesMinecraft Earth SurvivalMinecraft Earth SurvivalPixel Warfare 3Pixel Warfare 3Crazy M1neWorldCrazy M1neWorldCombat Pixel SWAT & ZombiesCombat Pixel SWAT & ZombiesKlasik Minecraft çevrimiçiKlasik Minecraft çevrimiçiMineCraft RunnerMineCraft RunnerNubic Boom CrusherNubic Boom CrusherCute World CraftCute World CraftRagdoll FighterRagdoll FighterMinecraft Skibidi ToiletMinecraft Skibidi ToiletKrunker IoKrunker IoNoob FuseNoob FuseBoomCraftBoomCraftMan or MonsterMan or MonsterPixel Gun Apocalypse 5Pixel Gun Apocalypse 5Crazy Pixel WarfareCrazy Pixel WarfareMonster School ChallengesMonster School ChallengesCube MineCraft OnlineCube MineCraft OnlineBloxd.ioBloxd.ioFNF Minecraft TakeoverFNF Minecraft TakeoverCounter Craft ZombiesCounter Craft ZombiesHide & Seek in MinecraftHide & Seek in MinecraftNoob Trolling ProNoob Trolling Pro5 Nights at Monster School5 Nights at Monster SchoolMinecraft PlaygroundMinecraft Playground Craft World Craft WorldMinecraft MarioMinecraft MarioNoob DestroyerNoob DestroyerNoob vs Pro 4 Lucky BlockNoob vs Pro 4 Lucky BlockRich Vs ZombiesRich Vs ZombiesMinecraft Earth SurvivalMinecraft Earth SurvivalPixel Warfare 3Pixel Warfare 3Crazy M1neWorldCrazy M1neWorldCombat Pixel SWAT & ZombiesCombat Pixel SWAT & ZombiesKlasik Minecraft çevrimiçiKlasik Minecraft çevrimiçiMineCraft RunnerMineCraft RunnerNubic Boom CrusherNubic Boom CrusherCute World CraftCute World CraftRagdoll FighterRagdoll FighterMinecraft Skibidi ToiletMinecraft Skibidi ToiletKrunker IoKrunker IoNoob FuseNoob FuseBoomCraftBoomCraftMan or MonsterMan or MonsterParkour Block 5Parkour Block 5Noob in Monster WorldNoob in Monster WorldFNF: Minecraft Funky EditionFNF: Minecraft Funky EditionPick CrafterPick CrafterDoomcraftDoomcraftCounter Craft 2 ZombiesCounter Craft 2 ZombiesCounter Craft 3 ZombiesCounter Craft 3 ZombiesMinecraft OnlineMinecraft OnlineMinecraft BuilderMinecraft BuilderMineblockMineblockSuper Mario CraftSuper Mario CraftMine TapMine TapMinecraft CountMinecraft CountZombs.ioZombs.ioNoob: Monsters AdventureNoob: Monsters AdventureMinecraft Endless RunnerMinecraft Endless RunnerMinecraft'ın Farklılıklarını Bulma ResimleriMinecraft'ın Farklılıklarını Bulma ResimleriZombiecraftZombiecraftMinecraft.ioMinecraft.ioNoob: Among Us CraftNoob: Among Us Craft

Ünlü serinin başka bir oyunu - Minecraft! Oyuncu ve oyun modunu seç ve 2B modunda farklı görevleri bitir. Paper Minecraft, efsanevi bina oyunu Minecraft'ın 2D versiyonudur. Bir oyuna başlamadan önce çeşitli karakter kaplamaları ve oyun modları seçebilirsiniz. Hayatta kalma modu beceri ve yaratıcılık gerektirir - hayatta kalmak için kaynak ve yiyecek toplamalı ve yaşamak için bir yerleşim inşa etmelisiniz. Çoğu minecraft oyununda olduğu gibi, hayvanlarla ve orman, su, kaya ve tarlalar gibi farklı arazilerle de karşılaşacaksınız. Maden taşı ve ahşabı alet yapmak ve bu aletleri madencilik yapmak için daha gelişmiş malzemelerle yapı inşa etmek.

Bu piksel dünyasını tıpkı Minecraft'ta olduğu gibi bu sefer 2D'de keşfedin. Mina çeşitli bloklar, istediğiniz her şeyi oluşturun ve oluşturun. Dünyanızı arkadaşlarınızla, ailenizle veya istediğiniz herhangi biriyle paylaşın. Yaptığınız şey size kalmış. Daha önce kimsenin görmediği özel bir şey olacak mı?

Kontrol:

  • AD veya sol / sağ ok hareket etmek için
  • Atlamak için W veya yukarı ok
  • Bloğu kazmak veya yerleştirmek için sol tıklama
  • E envanter veya sandık açmak için
  • Öğeyi tutmak ve tutmak için F
  • Bir öğeyi hazırlama menüsündeki yığından ayırmak için boşluk çubuğu
Paper Minecraft eklendi Minecraft Oyunları.
Controls
×