×
32
Silah
Pixel Gun 3D
Poppy Strike 2Poppy Strike 2Mini ShootersMini ShootersMonsters Attack Impostor SquadMonsters Attack Impostor SquadSonsuz Savaş 2020Sonsuz Savaş 2020Shooting Survival Skibidi ToiletShooting Survival Skibidi ToiletCounter Craft 3Counter Craft 3GunSpinGunSpinMad City: JokerMad City: JokerGangster Shooting PoliceGangster Shooting PolicePixelForces.ioPixelForces.ioZombie Mission 7Zombie Mission 7Zombie Exterminators MPZombie Exterminators MPKogama MinecraftKogama MinecraftSubway Clash 3DSubway Clash 3DZombie Mission 12Zombie Mission 12Dead ZedDead ZedAlien Shoot ZombiesAlien Shoot ZombiesMetal Army War 3Metal Army War 3Uzayda SavaşUzayda SavaşBull ShootingBull ShootingÖrdeklerdeki galerileri vurÖrdeklerdeki galerileri vurBitPlanets.comBitPlanets.comSkibidi OnlineSkibidi OnlineSpecial StrikeSpecial StrikeCS War Gun King FPSCS War Gun King FPSJurassic SniperJurassic SniperZombileri vurZombileri vurSlingerSlingerSniper Clash 3DSniper Clash 3DBattleboats.ioBattleboats.ioMultiplayer Battle RoyaleMultiplayer Battle RoyaleSuper Oliver WorldSuper Oliver WorldCounter Craft ZombiesCounter Craft ZombiesNoob SkyblockNoob SkyblockNoob Trolling ProNoob Trolling ProMineEnergy.funMineEnergy.funNoob: Lumberjack SimulatorNoob: Lumberjack SimulatorPixel Combat MultiplayerPixel Combat MultiplayerMinecraft UnblockedMinecraft UnblockedPiksel canavarlarını öldürPiksel canavarlarını öldürPico Night PunkinPico Night PunkinMinecraft Endless RunnerMinecraft Endless RunnerHayvanların yoldan geçmesine yardım etHayvanların yoldan geçmesine yardım etMinicraft: Hidden TreasuresMinicraft: Hidden TreasuresNoob vs CopsNoob vs CopsShootEm.ioShootEm.ioMonster School 3Monster School 3Minecraft Apple ShooterMinecraft Apple ShooterSonsuz Savaş 2020Sonsuz Savaş 2020Soccer ProSoccer ProMinecraft RemakeMinecraft RemakeFlag CaptureFlag CaptureNubic Boom CrusherNubic Boom CrusherBeyblade RevolutionBeyblade RevolutionHide & Seek in MinecraftHide & Seek in MinecraftOverdriveOverdriveQuake CloneQuake CloneNoob vs Pro: Stick WarNoob vs Pro: Stick WarMine CloneMine CloneRich Vs ZombiesRich Vs ZombiesBlock Pixel Cop : Gun Craft In Robbers WorldBlock Pixel Cop : Gun Craft In Robbers WorldSteveman and AlexwomanSteveman and AlexwomanChu Choo CakeChu Choo CakeMasterCraftMasterCraftMr Noobs vs StickmanMr Noobs vs StickmanCounter Craft 2Counter Craft 2Monster School ChallengesMonster School ChallengesPixel forcePixel forceKogama MinecraftKogama MinecraftCraftMineCraftMineNoob vs FNAF 2 PlayersNoob vs FNAF 2 PlayersNoob: Among Us CraftNoob: Among Us CraftMinecraft.ioMinecraft.ioMineCraft Match 3MineCraft Match 3Noob: Monsters AdventureNoob: Monsters AdventureMinicraft: Imposter WarMinicraft: Imposter WarBoxes Wizard 2Boxes Wizard 2Advanced Pixel Apocalypse 3Advanced Pixel Apocalypse 3Minecraft OnlineMinecraft OnlineColorBox PuzzleColorBox Puzzle

Pixel Gun 3D, sizi kendine bağlayacak inanılmaz derecede büyüleyici bir çok oyunculu birinci şahıs nişancı oyunudur. Çok çeşitli ateşli silahlarla taktik becerilerinizi ve uzmanlığınızı test edecek dinamik savaşlarda gerçek oyunculara karşı yoğun çatışmalara katılın.

Her maçtan önce üç yardımcı bonustan birini etkinleştirerek zırhınızı, kritik vuruşlarınızı ve hasar çıktınızı geliştirerek aksiyon dolu turlara hazırlanın. Ek olarak, nadir bir fütüristik tüfekle deneyler yaparak rakiplerinize karşı üstünlük sağlayın ve zafer şansınızı artırın. Kana susamış zombi ordularının dolaştığı ıssız çölde maceraya atıl. Ekibiniz amansız saldırıya dayanabilecek mi, yoksa aç ölümsüzler için bir yemek mi olacaksınız? Kritik bir şekilde yaralandıklarında hayati önem taşıyan ilk yardımı uygulayarak takım arkadaşlarınızın hayatta kalmasını sağlayın. Arenaya dağılmış cephane ve ilk yardım çantalarına dikkat edin. Skor tablosunda en üst sırayı almak için süre dolmadan önce mümkün olduğunca çok öldürme toplayın!

Ek silahlar elde etmek için savaşlar sırasında kazanılan parayı kullanın. Ekipman menüsünde, yeni ve güçlü silahlar oluşturmak için farklı silahları birleştirebilirsiniz. Eşsiz görünümlerin ve çok sayıda aksesuarın kilidini açmak için elmasları toplayın. Heyecan verici maçlarda daha deneyimli oyuncularla karşılaşmak için saflara tırmanın. Yeni başlayanlar, onlara avantaj sağlamak için ücretsiz bir cephane paketi ile ödüllendirilir!

Zorlu görevleri tamamlayın, değerli ödüller içeren sandıkları açın, şans çarkını çevirin ve sadece oyuna giriş yaptığınız için günlük ödüller kazanın. Pixel Gun 3D'de her zaman için çabalanacak bir şeyler ve kazanılacak ödüller vardır. Bağımlılık yaratan, aksiyon dolu bir çekim deneyimine hazır olun!

Pixel Gun 3D eklendi Silah Oyunları.
Iki Kişilik OyunlarıIki Kişilik
Multiplayer OyunlarıMultiplayer
Korsan OyunlarıKorsan
Zombi OyunlarıZombi
Robot OyunlarıRobot
Savaş OyunlarıSavaş
Tabanca OyunlarıTabanca
Okçuluk OyunlarıOkçuluk
Keskin Nişancı OyunlarıKeskin Nişancı
Savunma OyunlarıSavunma
Uzaylılar OyunlarıUzaylılar
Macera OyunlarıMacera
Aksiyon OyunlarıAksiyon
Erkek OyunlarıErkek
GTA OyunlarıGTA